Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Most döbbentem rá, hogy egy...

Most döbbentem rá, hogy egy nap én is meg fogok halni. Hogyan tudnám ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Korábban nem viselt meg különösebben, ha meghaltak körülöttem az emberek. Azt gondoltam én még úgy sem fogok, majd egyszer, sokára. De rádöbbentem ahogy idősödöm, hogy ezt sosem lehet tudni. Egyszer én is meg fogok halni, ez bármikor megtörténhet. És elkezdtem félni.

Mivel nem vagyok vallásos, és végképp nem szeretnék örökké élni (sosem értettem mások miért akarnak), hogy tudnám elfogadni, hogy egyszer mindent itt kell majd hagynom? Hogy nem leszek?


2014. nov. 3. 23:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én elakadtam a kérdésnél.

Ha nem szeretnél örökké élni, akkor mi feldolgoznivalód van azon, hogy meghalsz egyszer?

Nekem ez ellentmondás.

Ha fel kell dolgoznod, akkor az öröklét nemlétét kell feldolgoznod nem?

2014. nov. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!