Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az ide feljáró jehovatanuira...

Az ide feljáró jehovatanuira mennyire illik ez az igeszakasz?

Figyelt kérdés

János 9,41 Monda nékik Jézus: Ha vakok volnátok, nem volna bűnötök; ámde azt mondjátok, hogy látunk: azért a ti bűnötök megmarad.


Nem célom mutogatni és elitélni másokat, de egyedül a jehovatanuinál látom ezt a fajta HOZZÁÁLLÁST, hogy "mi megmondjuk a tutit mert mindent tudunk, a te véleményed meg sz#rt sem ér!"


----------------


Előre várom már azt a válaszukat, hogy "mi nem tudunk mindent, nem ítélünk el másokat (tessék elképzelni egérhangon, nekem kb. ez jön le mindig)"... -tudom, bennem van a hiba.


Lassan nincs kedvem feljönni az oldalra egyszerűen, mert ilyen a hozzáállásuk és ezért nem is lehet velük beszélgetni.


-----------------


"Kedves Attila, nagyon sajnáljuk, hogy neked ez jött le :("

(és közben a ***** anyámat...)



2014. okt. 10. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd kérem Szűz Máriát, hogy bocsánatot nyerjenek.
2014. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Pedig te magad nem tudsz változást hozni azoknak az elméjében, akiket elvakított a sátán. Nem csak ők azok, akik kapaszkodnak emberi tanításokba. Hiába mutatsz nekik bármit, ugyanaz a helyzet, mint azoknál, akiket akár a pénz, akár más tart fogva.

Ne küszködj és ne próbálkozz. Van annyi információ már ezen az oldalon is, hogy ha valaki tényleg akarná az igazságot, akkor meglátná. Bízz az Úrban.

2014. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
üdv, talán sokan elfelejtik, hogy Jehova a jó hír hírdetésével, a magvetéssel bízta meg őket, a növekedést majd Ő adja. de biztos, hogy szeretetből teszik ezt. valójában a bibliában benne van, hogy mint mindíg, Jehova a vég idején vezetni fog egy "népet", akik a nevét viselik, egységesek világszerte, törekszenek a biblia mások által nem teljesíthetőnek vélt erkölcsi követelményeknek megfelelni. te ismered ezeket a részeket a bibliából? szerinted miröl szólnak?
2014. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

"Az ide feljáró jehovatanuira mennyire illik ez az igeszakasz?"


Semennyire.

2014. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sandor76 ***** válasza:
19%

A Biblia mondja meg a helyeset,es igazat.

Egy parszor mar megirtak,de nem mindenkinel ragad meg a lenyeg.

Te pedig sokat kerdezel,es kevesbe figyelsz a valaszokra.

Igy nekem sincs kedvem beszelgetni veled.

Nem bantalak es nem szidlak.

Ezek szerint nem tudod ,de ilyenek vagyunk.

2014. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jehova tanúja vagyok, nem vagyok elvakult, megvizsgálok mindent, ami kérdéses és meghallgatom mindenki véleményét és nézetét. Véleményt alkothatok, de Istennek meghagyom az ítélkezést. Mindenki abban hisz, ami szerinte az igaz. Tiszteletben tartom mások hitét és nem írok olyat, hogy légy Jehova tanúja. Hiszem, hogy Isten minden 'halló' egyént magához vonz, de erőltetni nem szabad semmit.
2014. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szabolcs1988 ***** válasza:
Ez igaz, nem kell általánosítani.
2014. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!