Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A BME (illetve annak környezet...

A BME (illetve annak környezetében) milyen református bibliakör vagy hasonló szervezetek müködnek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 22:34
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

"gyedül Istenben hiszek, ha te is így tennél, te sem félnél, a pszihológus helyett járhatnál bibliakörre, ahol esetleg olyan lányokat is megismerhetnél, akik hozzád valók!!! szerintem Pesten nem kellene sokáig keresgélned, hogy találj egy ilyen közösséget..."


ez a biztatás ihlette a kérdést

2010. jan. 15. 12:39
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
A tegnap este Petert szamonkeronek uzennem: a kerdesben elhagzott a ,hasonlo szervezetek mukodnek" kitetel is, igy nem korrekt a szamonkeres, raadasul Peter hangsulyozta, hogy ez a Bibliahaz nem reformatus, igy abszolut korrekt volt. Egyebkent, ha jol emlekszem Peter valahol irta, hogy reformatus volt...
2010. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Itt világosan leírja, hogy Adventista: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..
2010. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Köszönöm a tegnap 13:10-kor hozzászólónak. Én is hasonlóképpen gondolkodtam a válaszadáskor. Egyébként igaza van - és jól emlékszik - valóban református voltam 21 éves koromig, sőt majdnem református teológiára mentem, jártam is előkészítőre a Ráday utcába.

Üdv. Péter

2010. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Egy elvakult református? Ráadásul műszaki egyetemen? jaj
2010. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
nem vagyok elvakult, azért keresnék fel egy ilyen szervezetet, hogy támaszt, adjon, mert széthullóban az életem.
2010. jan. 18. 12:01
 17/30 anonim ***** válasza:
Ha széthullóban az életed, ott csak te segíthetsz magadon. Tudod, segíts magadon és Isten is megsegít.
2010. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak, ha széthullóban az életed, hát tegyél ellene.

szerezz barátokat, szerezz magadnak életet! Ha találsz magadnak valami hobbit és szentelj rá sok időt vagy olvas valami jó könyvet.


Le merem fogadni, h azért vágsz most református bibliakörbe mert nincsenek igazi barátaid akikkel a problémáidat megoszthatod és társaságra vágysz ...

2010. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Akkor jó helyen keresgélsz. Jézus tud segíteni rajtad is. Amúgy én is a hívők közt tapasztaltam meg először azt az elfogadást amire mindig is vágytam.
2010. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:59


ha lenézed azokat, akik nem ateisták - vagy lehet már az is baj, hogy nem "divatos" vallást követek- , akkor miért irsz ide?

2010. jan. 19. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!