Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Magyar Katolikus Egyház...

A Magyar Katolikus Egyház kiadott már valamilyen nyilatkozatot a mai melegfelvonulásról?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Miért kellene nyilatkozni róla?
2014. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok katolikus, vagy valami, de én sem hiányolok semmilyen nyilatkozatot. (~Ahogy valószínűleg az első hozzászóló sem, ha jól értettem...) Őszintén szólva, egészen eddig nem is tudtam, hogy ma van ilyen felvonulás, és nem is hiszem, hogy ilyen nagy hangsúlyt kell rá fektetni. Vannak sokkal nagyobb embertömegeket sokkal nagyobb mértékben befolyásoló problémák, ezért, bár nem különösebben zavar a felvonulás, de azt semmiképpen nem tartom kötelezőnek, hogy "kívülállóknak" minden áron foglalkoznia kelljen a témával.
2014. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Én katolikus vagyok, de egyelõre nem talàlkoztam semmilyen nyilatkozattal. Igazából nem is hiányolom: az ott felvonulók jó része szerintem jól megfizetett provokátor, ès kb. semmi közük a melegekhez, csak polgárpukkasztani mennek ki. Az ilyenek miatt fölösleges lenne bármilyen nyilatkozatot kiadni, mert csak jót röhögnének a markukba. A Katolikus Egyház már többször megfogalmazta a melegekkel kapcsolatos nézeteit, aki akar, ùgyis utánanéz.
2014. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!