Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek sátán hogy próbálj...

Szerintetek sátán hogy próbálja félrevezetni a hívőket?

Figyelt kérdés
milyen "eszköztára" lehet?
2009. dec. 16. 12:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nézzétek ezt meg:


[link]

[link]

[link]

2009. dec. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
39%

a bibliában rejti el a dolgokat,hogy a hívők azt higyjék az is isten szava,isten meg várja,hogy el tudtok e vonatkoztatni az állítólagos szent írástól,és meglátni a tiszta jót,ami kifogástalan,hogy isten senkit nem bánt,nem is szeretné,ha ölnénk,stb..

szerintem..

2009. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen gondolatokkal. Ha nem jut eszedbe ilyen, akkor nem tud félrevezetni. A dolgok a fejedben léteznek. Ott van Isten és ott van Sátán
2009. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerintem magasról tesz erre. Nem akar félrevezetni. Az emberek enélkül is ostobák, nincs szükség félrevezetgetni őket. Csak a keresztény vallásnak van vagy 2-300 felekezete. Mindegyik másként értelmezi ugyanazon írást, és mindegyik meg van győződve róla, hogy ő értelmezi helyesen, holott semmi bizonyítéka nincs rá.

Minek erőltetné még magát a Sátán, és minek találjon még ki pár értelmezést, amikor az emberek nélküle is elég idióták? :)

2009. dec. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

tegnap 15:11

te csak tudod, te is vettél belőle


sehol nem olvasni a Bibliában, hogy ingyen kellene bármit is adni, amiért az ember megdolgozott

2009. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sátánnak nem is kell törnie magát azzal, hogy félrevezesse a vallásos embereket, mert azok maguktól is olyan hülyék, hogy bármit bevesznek.
2009. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
kedves 09.24 sátán a hazugság atyja, én pedig nem vettem az általad említett könyvből.
2009. dec. 17. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!