Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi, köztetek vannak...

Jehova Tanúi, köztetek vannak ill. lehetnek homoszexuálisok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 09:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Egy transzexuálist ismertem... valószínűleg homoszexuálisok is előfordulnak.
2014. márc. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagyok, mint szerintem már mindenkit, engem is többször leszólítottak, szinte mindig ezzel nyitottam, és a válasz ugyan az volt: bűn, amiből meg kell térni...
2014. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%

Szia.


Igen vannak akik ezzel a tökéletlenséggel küszködtek, vagy még küszködnek, ám Isten iránti szeretetük, és az alázatuk arra indítja őket, hogy igyekeznek nem tenni helytelenséget. Csak azok keresztelkedhetnek meg, akik már kezelni tudják a helyzetüket, és megtanultak önuralmat gyakorolni a testük felett.


Katy Weaver

Az Új rendszerben pedig megfognak Ők is szabadulni ettől a tökéletlenségtől.

2014. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
#3: na ezekbol lesznek kesobb az ongyilkosok, depressziosok, akik sosem tudjak feldolgozni, hogy a szamukra termeszetes szerelem az ugynevezett 'vallas' miatt bunnek lett kikialtva. aki itt bunos, azok a hozzad hasonlo gyuloletkeltok, akik 'bunnek' kialtjak ki a homoszexualitast (meg persze minden mast, ami nem illeszkedik az elmebeteg hiedelmeitek koze).
2014. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Szia.


Ez nagy tévedés, mert itt senki sem lett még öngyilkos, és boldog életet él, Isten népe körében.

a Szeretet amit Isten iránt érez, nagyobb mint a saját önző vágyai, amiért a tökéletlenségén úrrá tud lenni.


Tudod kedves a biblia azt írja, hogy

(1Korintusz 13:8) 8 A szeretet soha nem vall kudarcot. . .


akinél még is, ott nem a Jézus által tanított szeretet van a szívében. Ha nem a tökéletlen Teste felett nem akar önuralmat gyakorolni.

Az írások sehol nem tanítják, hogy egy tökéletlen ember nem tudja magát Istenért meg"sanyargatni, ezért Isten elnéz felette majd.

ezzel magát csapja be.


(1Korintusz 9:27) 27 hanem megöklözöm testemet, és rabszolgává teszem, hogy miután másoknak prédikáltam, én magam valamiképpen alkalmatlanná ne váljak.


Az a keresztény aki nem tudja saját magát Jézusért "rabszolgaság" alá hajtani, az alkalmatlan arra hogy keresztény legyen és ezt a biblia írja, nem az emberek találták ki,

Jézus soha nem mondta, hogy a keresztény életre méltóvá lehet válni alkuval is....

Mert akkor mindenkinek mindent ellehetne nézni


Katy Weaver

2014. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

"Ez nagy tévedés, mert itt senki sem lett még öngyilkos, és boldog életet él, Isten népe körében.

a Szeretet amit Isten iránt érez, nagyobb mint a saját önző vágyai, amiért a tökéletlenségén úrrá tud lenni."


- Hazugság, méghozzá a legrosszindulatúbb fajtából. Szermélyesen ismertem olyat, akit rácáfolt erre.

2014. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

'Az a keresztény aki nem tudja saját magát Jézusért "rabszolgaság" alá hajtani, az alkalmatlan arra hogy keresztény legyen és ezt a biblia írja, nem az emberek találták ki, '


ezert az egy mondatert megerdemled, hogy a sajat magad altal elkepzelt pokolra juss.

2014. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

"megöklözöm testemet, és rabszolgává teszem"


Szóval a fisting és a BDSM rendben van, de a homoszexualitás bűn? :D

2014. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Katy Weaver:


[link]


Egy Jehova tanú miért ne lehetne öngyilkos? Erre az oldalra is olyanok írnak, akik egyszer tanúk voltak.

Ha hiszed, ha nem: Nem vagytok szentek és bármelyikőtök bekattanhat, mert nem Isten irányít titeket, hanem saját magatok (mint mindenki más esetén).


Ha Jehova csak a rabszolgákat szereti (akik ok nélkül kínozzák magukat), a becsületes emberekkel nem foglalkozik (mert melegek), akkor nem kérek belőle.

Vagy úgy gondolod, hogy aki meleg, csak torz lehet, vagy démonilag megszállott?

Ha Istennek nem tetszik, akkor szabadítsa meg vagy maradjon csendben.

2014. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Ozmium42 ***** válasza:

Nem tülekedtek ennél a kérdésemnél:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..

2014. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!