Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hisz valaki Istenben? Ha...

Hisz valaki Istenben? Ha igen, mit tud erről?

Figyelt kérdés
Én hiszek Istenben, és tudom hogy már abban az időben élünk, amikor közel az Ő eljövetele. Nem vagyok katolikus, evangélikus, református, protestáns, jehova, mormon stb. NEM VAGYOK VALLÁSOS. De Isten szerint élem az életem és sok csodát tett már velem. Mióta vele járok, minden más lett. Köszi hogy végig olvastad. (egybként 15 éves lány vagyok, bmx rajongó és szeretnék kerózni is. Ezt csak azért mondom, hogy nehogy azt higyjétek, hogy ilyen beszűkült vagyok és hogy aki hisz Istenbe, annak nem lehet semmit)ja és azért a kérdés mert kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok erről.

2014. febr. 26. 09:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne vedd sértésnek kérdező. Nem bántásként. De 15 évesen mi lehetett az a sok csoda amit tett veled? "Mióta vele járok,..." -ból gondolom, hogy nem születésedtől fogva, hanem max 3-4 éve csinálhatod ezt (és még lehet sokat mondtam). De javíts ki ha tévedek.


De a kérdésre válaszolva. Én egy felsőbb hatalomban hiszek, ami szerintem több mint isteni. Én ezt Univerzumnak hívom (vagyis én az Univerzumot tartom egy fajta istenségnek). Ennek vannak a a "gyerekei" a bolygók, amik közül néhány (vagy lehet, hogy egy) megkapta azt a kiváltságot, hogy Ő maga is teremtsen valami maradandót, valami szépet. A csodák, átkok, balszerencse, véletlen pedig ennek az Univerzumnak a műve. Ami így nyilvánítja ki akaratát.

2014. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 barátkozó ***** válasza:
Kedves '11- válaszoló nézd meg a Biblia első lapjait az univerzumot az Isten teremtette.
2014. márc. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Olvastam a Bibliát. (Valójába olvasom. Sajnos nem haladok vele valami jól.)

Egyes könyvekbe meg az van leírva, hogy a vegetáriánus ételek milyen finomak, és a vegetáriánus létformát választó emberek mennyire felsőbbrendűek. Mégsem igaz.

2014. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 barátkozó ***** válasza:

Kérlek olvasd tovább imádkozva megtalálod majd benne hogy a keresztyének másokat különbnek tartják maguknál.

Az étkezésről pedig az egészség szempontjából értelmezve beszél. Ha valaki hittel ,imádkozva , hála adással fogyassza az ételt minden a javára van .

Áldásos Biblia tanulmányozást és jó egészséget kívánok.

2014. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!