Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hisz valaki Istenben? Ha...

Hisz valaki Istenben? Ha igen, mit tud erről?

Figyelt kérdés
Én hiszek Istenben, és tudom hogy már abban az időben élünk, amikor közel az Ő eljövetele. Nem vagyok katolikus, evangélikus, református, protestáns, jehova, mormon stb. NEM VAGYOK VALLÁSOS. De Isten szerint élem az életem és sok csodát tett már velem. Mióta vele járok, minden más lett. Köszi hogy végig olvastad. (egybként 15 éves lány vagyok, bmx rajongó és szeretnék kerózni is. Ezt csak azért mondom, hogy nehogy azt higyjétek, hogy ilyen beszűkült vagyok és hogy aki hisz Istenbe, annak nem lehet semmit)ja és azért a kérdés mert kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok erről.

2014. febr. 26. 09:52
1 2
 1/14 sandor76 ***** válasza:

Igen en hiszek,laszik a teremtesmubol ,hogy letezik,bar egy-ket embernek ez nincs bizonyitva.

Vele jarni,ugy elni ahogy szeretne nem konnyu,de segit ebben.

En igyekszem pontos ismeretet szerezni,hogy jobban meg tudjak felelni az elvarasainak es torvenyeinek.

Van-neve,megszunik-e a halal,van-e igaz vallas vagy mind az?

Azt viszont nem hiszem,hogy csak ugy magamtol meg tudom erteni mindezeket.

2014. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Szeressük egymást ***** válasza:

ÁLtalánosságba véve nem elég valamilyen Istenben hinni. Ha szorgalmasan keresni fogod továbbra is, akkor ki fogja jelenteni hogy kicsoda Ő, és hogy hogyan kerülhetsz vele igazi közösségbe. Nem kell vallásosnak lenni, hanem tanítvánnyá kell válni. De az első lépés, hogy a próbakőben való hitet megnyerd. Jehova hamis tanúitól nagyon óvakodj, mert veszedelmes eretnekségeket tanítanak, bibliahamisítással egyben.


[link]

2014. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 homo ludensz ***** válasza:
Véleményem szerint helyesen teszed.Szabad akarattal lettünk teremtve így mindenki hisz vagy sem. Ezért én nem sorolom alá vagy fölé a hívőt vagy hitetlent. Értékes emberként élhet mindkettő csak hát ott az elmúlás kérdése ami bekövetkezik. Ennek eltolása sok energiát igényel a nem hívőtől ami azért ott sejlik a tudata mélyén. Erre mondom én mint a Teremtő Istenben hívő ember hogy köszönöm Atyám amit kaptam ha ennyi szántál nekem akkor átlépek a kapun és elindulok a Fény felé./71.évembe vagyok/.
2014. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Imádkozzál minden nap az Istenhez, hogy örök életed legyen.
2014. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jössz biciklizni?
2014. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
homo ludensz, te most is a világosságban élsz:) De csak szépet kívánok!
2014. febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is úgy hiszek Istenben, hogy nem vagyok vallásos. Bár az eljöveteléről semmit sem tudok, de ha látjátok mondjátok meg neki ugorjon be hozzám, szívesen látom :D

Am mi az a kerózás?

2014. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok vallásos. Nekem is voltak imameghallgatásaim. Különben sincs a Bibliában h valamilyen vallásba kéne tartoznunk, hanem az van benne h Krisztus gyülekezetéhez kell csatlakoznunk. Ami minden igazhívő embert magába foglal.
2014. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 barátkozó ***** válasza:

Kedves kérdező.


igen hiszek Istenben. Ő él bennem és naponta alakítja az életemet. Beszélek vele .Ő a Bibliából felel nekem.

Mindig megvallom az emberek előtt most is .

Az Ő neve Jézus Krisztus!

2014. febr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat.
2014. febr. 28. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!