Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi kell ahhoz, hogy a Hit...

Mi kell ahhoz, hogy a Hit csarnokban valaki az első sorba ülhessen?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 12:47
1 2 3
 1/24 Szeressük egymást ***** válasza:
Hit
2014. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Amikor néztem a Vidám vasárnapot, mindig ugyanazokat az embereket láttam elől. Odamehetek én is és leülhetek az első sorba, vagy csúnyán fognak rám nézni?


És normális válaszokat kérnék, ha lehet.

2014. febr. 22. 17:24
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Bekapcsolni a Vidám Vasárnap közvetítését, és az első sorból nézheti az istentiszteletet.
2014. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos az első sor? Többen nem mernek az első sorba ülni, mert, félnek, ha meglátják a kollegák, akkor kirúgják őket. Én ültem már a második, vagy harmadik sorban, egy halálfejes kabát volt rajtam. Nem néztek csúnyán. Azt kérdezte az ültető, hogy a halálbrigád tagja vagyok-e. Röhögtem.
2014. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"félnek, ha meglátják a kollegák, akkor kirúgják őket"


Kik látnák meg? Akik nézik a Vidám vasárnapot? :)

2014. febr. 22. 23:04
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem ülhetsz. Ott nőttem fel, tudom. az első 5-6 sort lefoglalják az ültetők, és csak bizonyos emberek ülhetnek oda. Az ötödikből is elküldenek! 6-7-től pedig érkezési sorrendben, ami kb. annyit tesz, hogy fél11-kor kezdődik, 10-re már az első tizenx sor foglalt...
2014. febr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 sandor76 ***** válasza:
49%

Jezus is pont igy tanitotta.

Ha befolyasos vagy ,vagy penzes,gyere ulj elore.

Vagy nem igy?

2014. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem számít, amit Jézus tanított?


"Jaj néktek farizeusok! mert szeretitek az előlülést a gyülekezetekben, és a piacokon való köszöntéseket." Luk 11:43


"Oltalmazzátok meg magatokat az írástudóktól, kik hosszú köntösökben akarnak járni, és szeretik a piacokon való köszöntéseket, és a gyülekezetekben az első űlést, és a lakomákon a főhelyeket" Luk 20:46


Nem személyválogatás ez, ahogyan Jakab apostol is tanított róla?


"Atyámfiai ne legyen személyválogatás a ti hitetekben, amely van a dicsőség Urában, a mi Jézus Krisztusunkban. Mert ha a ti gyülekezetetekbe bemegy egy aranygyűrűs férfiú fényes ruhában, bemegy pedig egy szegény is szennyes ruhában; És rátekinttek arra, akin a fényes ruha van, és azt mondjátok néki: Te ülj ide szépen [az első sorokba]; és a szegénynek ezt mondjátok: Te állj ott, vagy ülj ide az én zsámolyom mellé [vagy a hátsó sorokba]: Nem mondtatok-é ellent magatoknak, és nem lettetek-é gonosz gondolkozású birákká?" Jak 2:1-4

2014. febr. 23. 12:50
 9/24 anonim ***** válasza:
54%
Mi kell ahhoz, hogy valaki rendszeresen leülhessen a nappalidban, és onnan ossza az észt neked?
2014. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Inkább kérdezd meg N.S.-tól, hogy helyén van-e ez a gyakorlat Jézus szavai és Jakab levele fényében!


A 6. válaszoló legalább korrekt volt, és elmondta az igazságot. Köszönöm, az őszinte válaszát!

2014. febr. 23. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!