Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha valakit szeretek nagyon,...

Ha valakit szeretek nagyon, és elveszitem, és elmegy a kedvem az élettől, és belehalok a következményekbe, akkor a pokoltra jutok?

Figyelt kérdés
ha nem magammal végzek,hanem sem enni,sem inni nem tudok,stb..... csupán nem tudom elviselni a hiányát.
2014. jan. 27. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire kikészít egy szakítás (vagy haláleset?), akkor inkább menj orvoshoz. Hidd el, nem érdemes ebbe belehalni.

Azt nem tudom, hogy pokolra kerülsz-e, ha nem eszel, nem iszol, csak hagyod, hogy a szervezeted felmondja a szolgálatot. Az viszont biztos, hogy míg ez bekövetkezik, azalatt megjárod a poklot. Hosszú, kínzó, lassú halál. Ezt nem akarhatod.

2014. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen,ez logikus. sajnos az orvos nem tudná vissza adni. a másik az,hogy nem szándékosan tenném.
2014. jan. 27. 14:54
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem szándékosan tennéd, de szándékosan kigyógyulhatnál a bánatból.

Gondolj arra, hogy hány ember élt már át előtted is hasonlót. És túlélte. Neked is sikerülni fog.

2014. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Senki sem tudja Neked visszaadni, pláne ha Ő döntött úgy hogy legyen vége. Akkor ne bánkódj miatta, felejtsd el a múltat, és menj tovább.
2014. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hogyan? ha mindig együtt voltunk,és a gyógyszer sem segít semmit. pl rivotril.
2014. jan. 27. 15:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Pl. kezdd el tervezgetni a jövődet valaki mással.
2014. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
egyszerű ember vagyok,és alacsony. nehéz volt rátalálnom erre a lányra is. egyébként értelmes dolgokat írtok. tudom ezt kellene tennem,de valamiért elmegy a kedvem.
2014. jan. 27. 15:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö, ha valakit elveszítesz, az magában véve nagy fájdalom. Miért kéne hogy gyötörd magad még a pokoli hidelemmel is?

Ha ismered a Biblia Istenét, Ö a szeretet, az igazság, a jogosság Istene.

Az emberek már évezredek óta vádolják gyalázzzák ilyen kegyetlenséggel, hogy a tüzes pokolban kínozza a szerencsétlen tehetetlen, megmenekülni nem tudó embereket.


Hát mond kérlek, miféle Isten lenne ez?


A pogány nemzetek imádtak ilyen kegyetlen képzelt Isteneket. Sajnos ezektöl vették át az apostolok és az elsö keresztények halála után a sok pogány tant a "keresztények"


Nem-nem, Jehova a szeretet Istene, Jézus Krisztus a Fia, hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.


Ez egy természetes folyamat, hogy nincs étvágyad, ha valakit elveszítesz. Valakinél fordítva lehet, egyfolytába eszik, ezzel vezeti le fájdalmát. )


Ne félj, az élet mindent megold. Vagy még kibékültök, az is lehet, vagy találsz valakit aki pótolni fogja hiányát, és már eszedbe sem fog jutni, bár ezt most még nem tudod el sem hinni. Kívánom, hogy szerencsésen sikerüljön az életed

2014. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"egyszerű ember vagyok,és alacsony."


Na és?

Én meg bonyolult és magas, ha ez vígasztal...

Ettől még lehetsz vonzó, értékes, jó fej, okos stb...


Ilyen dolgok miatt nem fogsz a pokolba kerülni.

Teljesen érthető, hogy rossz a szakítás...

A halált sokkal nehezebb feldolgozni, mint a másikat. Szerintem...Mert ott olyan ember veszítünk el, aki maradt volna, akivel van értelme tervezgetni.

Meg egyébként is egy érték elvész....


Csak azt tudom javasolni, hogy soha ne menekülj a valóságtól, hanem legyen mindig egy B terved a rossz esetekre...Ne menkülj bele az A tervbe, főleg ha nincs alapja.


Pihenésre van most szükséged és muszáj picit enni/inni.

Ha mást nem legalább vitamint és proteint.


Neked is javaslom, hogy menj úszni és szaunázni...

A meleg megtisztít, segít gondolkodni és visszadja az érzelmeid. A sport meg jót tesz...

2014. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


A pokol nem egy külső hely, hanem tudatállapot. Amikor elmegy a kedved az élettől és ez az állapot tartósan fennmarad, a pokolban vagy.

2014. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!