Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az önhipnózis bűn?

Az önhipnózis bűn?

Figyelt kérdés
Nem csináltam még ilyet, de azt hiszem kipróbálom... Szerintetek megvalósítható, hogy egyszerre vagyok ébren és hipnózis alatt?

2013. dec. 21. 01:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szió, Silver :)


Mi van nem tudsz aludni?

A válaszomat nem írom le mert úgy is tudod. :D


Egyébként amikor elolvastam a kérdésedet, nem tudtam eldönteni, hogy most ébren vagy,/ vagy már hipnózis alatt,

amiért ilyen kérdést tettél fel?

:D)

2013. dec. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia vagy ha jobban tetszik, akkor sam esper la'mento:)


Nem vagyok benne biztos, hogy annyira evidens, hogy mire gondolsz vagy mit ír a Biblia.


Őszintén: ha nem írtál volna már régen aludnék, de még benéztem és szerencsére nem ment ki a fejemből, hogy mi is a feladatom. Csak még mindig itt vagyok.


Igazából tényleg nem tudok aludni, de már lassan beleőrülök annyira fáradt vagyok. Szétrobban a fejem a fáradtságtól. Nem nagyon bírom tovább, pedig most lenne szükség minden erőmre...


Találtam itthon spitomint, habár azt hiszem xanax is van.

Hallucinogén cuccok nincsenek max alkohol.

De egyiket sem kívánom valójában. Nem bízok ezekben a mérgező hulladékokban és nem célom szellemileg leépülni sem. (főleg maradandóan). Meg egyébként is olyan...Hagyjuk...


Inkább imádkozzál értem, ha van kedved és van még értelme.

Szép álmokat!

2013. dec. 21. 02:19
 3/12 A kérdező kommentje:

De ha már olyan jó kedvedben vagy, tudod mire van nekem szükségem??


Hát erre:

[link]

[link]

2013. dec. 21. 02:33
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de szerintem nehezen lenne megvalósítható, hogy egyszerre legyél ébren és hipnózis alatt...

Ha nem tudsz aludni, akkor inkább idézz fel magadban vmi rém unalmas szöveget, pl. a mosógép használati utasítását XD

2013. dec. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 saszelló válasza:
22%
Nem hiszek a hipnózisban,különösen az önhipnózisban,meg az egyéb tudatmódosító praktikákban!! A pozitív gondolkodásban viszont igen!Csak gyenge jellemű embereket lehet hipnózis alatt bármire rávenni,önhipnózis pedig nincs,ez olyan,mintha saját magadat akarnád kíhúzni a vízből a hajadnál fogva!!!
2013. dec. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Látom jó kedve van valakinek:)

Majd észben fogom tartani...


Inkább néznéd meg velem ezt a fantasztikus filmet popcorn mellett :D


http://www.youtube.com/watch?v=yTYZTeHDGWQ

2013. dec. 21. 11:55
 7/12 A kérdező kommentje:

Látom közben jött egy másik válasz is :D


Én sem hiszek a tudat módosításában (biztos nem tennék olyat soha, amit nem akarok), de érdekességnek egy próbát megér.


A pozitív gondolkodásban sem hiszek (attól függ, hogy mit kell érteni alatta). Bár az önbecsapás tényleg működik egy szinten. És rágódni sem szabad a negatív dolgokon.


De attól, hogy valamit elhiszek, még nem lesz valós.

2013. dec. 21. 11:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Hi Silver


Hát elég "csúnya" tablettákkal foglalkozol,

Ha lehet ilyeneket ne küldjél már nekem :)

Az imádkozás valakiért pedig nem kedv kérdése,

ha valakit megkérnek akkor minden dolgot félre téve felebaráti szeretetből megteszi ezt, hiszen az imának nagy ereje van ha kifejti a hatását.


S legtöbbször ez a legjobb dolog amit az ember megtehet az embertárásért.

Egyébként Én a frontint alkalmazom ha nem tudok aludni.

De az rendesen kiüt.

Azt viszont nem értem, miért vagy annyira fáradt, a sok munkától, vagy mert nem tudod magad kipihenni?


Ja és egyszer próbáld ki az egyik babáknál is alkalmazott egészséges módszert.

Lefekvés előtt meleg fürdő, és meleg tejecske. :D)

De most komolyan.


Majd jövök, most mennem kell szolgálatba, az emberekhez...

Addig is legyél jó, és pihenj.


Ismersz, csak ne írd ki soha....

2013. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ejj-ejj, a pozitív gondolkodás és az önbecsapás nem ugyanaz, nagyon nem... de sokan összekeverik.

A "beszéld be magadnak, hogy minden jó, miközben nem is" valóban nagyon ártalmas módszer. A pozitív gondolkodás nem ezt jelenti, hanem azt, hogy az életedben a jó dolgokra figyelsz elsősorban. Ha pedig rossz történik, akkor azt nézed, mit tudsz belőle tanulni, vagy hogyan válhatna mégis a javadra.

Vannak alapvetően pozitív emberek, érdemes tőlük tanulni.

Na de pozitív gondolkodásban én sem vagyok túl sikeres mostanság, úgyhogy nem járatom a számat...

2013. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja és a latin szavakkal nehezen boldogulok, , csak a hajnali sírást nem értem.
2013. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!