Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehet venni az élet vizét?

KZitus kérdése:

Hogyan lehet venni az élet vizét?

Figyelt kérdés

A szellem és a menyasszony pedig szüntelenül ezt mondja: „Jöjj!” És aki hallja, mondja: „Jöjj!” És aki szomjazik, jöjjön; aki akarja, vegye az élet vizét ingyen.

Jelenések 22:17



2013. júl. 20. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt megkapod a pontos választ:

[link]


Egyébként erről jut eszembe, hogy a kánai menyegzőn is érdemes gondolkodni.

2013. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És most hála neked megint találtam egy részt az áldozás ellen xD


"34. Monda nékik Jézus: Az én eledelem az, hogy annak akaratját cselekedjem, aki elküldött engem, és az ő dolgát elvégezzem."

2013. júl. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 titak ***** válasza:
Először is meg kell "tisztulnod". Javaidat adományozd Isten szolgáinak, családodat, rokonaidat tagadd meg. Ezután már a boldogságtól eltelve csak a szent várost kell megtalálnod ahol ingyen mérik a szappanos vizet.
2013. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Először is meg kell "tisztulnod". Javaidat adományozd Isten szolgáinak, családodat, rokonaidat tagadd meg"


A javainkat megosztani kell egymással, nem pedig a papokkal.

A pénzt a rászorulóknak kellene adni.


A családunkat meg nem kell megtagadni (csak ha rászolgálnak).

Tudom, nehéz ezt megérteni, főleg ha imádod a családod és ők számodra a mindenség.


Gondolom láttál már horror filmet. (én mostanában nem szeretem). De ott is van, hogy le kell mészárolni a zombi szerettét a szereplőknek.


Tehát az ige csak azt mondja, hogy ne legyél gonosz, ha a családtagod gonosz lesz. Hanem mentsd meg őt vagy el kell engedned. (különben te is gonosz leszel és még többen sérülnek).

2013. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jézus soha nem a személyét akarta imádtatni, hanem megértetni velünk a tanításával, hogy nem vagyunk ellenségek vagy alsóbbrendűek. Amikor Jézusról van szó, akkor a mondanivalójáról van szó. Aki elfogadja Jézust, az elfogadja, hogy nem árt a másiknak, tehát a tanítását ami végül is Isten lényege.


Ahogy egyik kedves válaszoló mondaná, Jézus a benne lévő Atyáról beszélt. Benne kell bízni. És az igazság, szeretet, bölcsesség fontosabb minden névnél.

2013. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meghallgatja a Királyság jó hírét, és összhangban cselekszik azzal.
2013. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásaitokat.
2013. júl. 26. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!