Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért hiszel Istenben?

Miért hiszel Istenben?

Figyelt kérdés
Mi volt az a pontja az életednek,amikor azt mondtad,hogy igen,Isten valóban létezik?Hogyan bizonyosodtál meg róla?
2009. okt. 11. 14:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Azért, mert meggyőződtem róla, hogy létezik, és hogy nem ő okozza azt a sok rosszat, ami addig ért. De ehhez alaposan át kellett tanulmányoznom a Bibliát, sőt a mai napig is vannak dolgok, ami újdonságként hat.
2009. okt. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

11 évesen, amikor én nyitottam ki az ajtót a mentősöknek, imádkoztam közben, hogy anyukám túlélje, és megígértem Istennek, hogyha segít, hinni fogok benne. És segített. ;)

Azóta is sokszor segít. :)

2010. jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Doruss ***** válasza:

Én nem Istenben hiszek, hanem abban, hogy ami történik velem, akkor is, ha rossz, nem hiába történik, hanem Isten akarja így, hiszen minden seb, ami nem öl meg, az megerősít.

Vagyis tulajdonképpen hiszek Istenben, de nem igazán vagyok hívő, vallásos.

2010. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!