Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igaz az, hogy az ember halala...

Igaz az, hogy az ember halala utan megjelenhet par szemelynek almaban? Ez lehetseges?

Figyelt kérdés
Nagyapam halal utan, akit nagyon szerettem .Pontosabban temetese utan vele almodtam. Pontosan nem emlekszem hogy mit, csak reszletekre . Tudadta velem ,hogy almodom es ,hogy tenyleg meghalt . Meg akart nyudtatni ,es azt mondta hogy nincs semmi gond eljott az ideje ,hogy o meghaljon. Ugyan igy anya is almodott vele , es neki is uzent ...

2013. márc. 2. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Képzeld még élő emberekkel is lehet álmodni...hát nem fura?
2013. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pelgrim ***** válasza:
Igen ez lehetséges, nem csak álmában, még éber állapotában is.
2013. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ozmium42 ***** válasza:
Édesapám nyáron halt meg. Egyszer azt álmodtam, hogy kaptam tőle egy könyvet Atilláról. Egy másik álmomban meg akart ölni, és verekedtünk O.o
2013. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, sőt biztos, hogy láthattok álmot meghalt szeretteitekről vagy más ismerősről, sőt megidézik a halottidézők a szellemüket, és teljesen úgy beszél, viselkedik, olyan gesztusokat használ a halottidéző, mint az, akit "megidéz". DE! Ne feledjétek, hogy mit ír erről a Biblia: "Ördögi lelkek azok, akik jeleket és csodákat tesznek", azt is írja, hogy "Vigyázzatok, hogy el ne hitessenek titeket, mert az ördög, mint ordító oroszlán, körbe-körbe jár, lesve, kit nyelhet el - mint aki tudja, hogy kevés ideje van". Ezek mind a gonosztól vannak, aki nagyon jól tudja használni még mindig a tudását arra, hogy az embereket becsapja - szomorú, hogy ehhez szintén embereket használ fel, akik néha azt gondolják, jót tesznek, és hogy ez Istentől való ajándék - pedig ellenkezőleg. Az Isten megíratta nekünk a Bibliában több helyen, hogy a halottak jelenleg "alszanak" a föld porában (illetve kit hol ért a halál), és amikor Jézus Krisztus visszajön másodszor, ahogy megígérte, hatalommal és dicsőséggel ítélni eleveneket és holtakat - akkor támadnak fel - először a meghalt igazak, aztán akik akkor élnek és várják Jézust, azok elváltoznak halhatatlanságra, dicsőségre, új testet kapván, és Jézussal együtt a levegőbe emeltetnek... az ittmaradt gonoszok megsemmisülnek... Isten népe a mennyben lesz 1000 esztendeig, amíg itt a Föld üres és sötét lesz, a halottak fekszenek tovább (ők azok, akik nem fogadták el Isten hívását, mely minden embernek szólt, az örökkévaló evangélium), aztán az 1000 év eltelte után ítéletre ők is előjönnek, és akkor megítéltetik az egész világegyetem, Isten saját magával kezdi az ítéletet, mert az Ő igazsága és kegyelme végtelen és felfoghatatlan, azután minden ember fogja látni, hány és hány alkalmat szalasztott el Isten hívását hallva, hányszor próbálta őt Isten gyermekévé fogadni, de nem engedte... Isten pedig senkit nem kényszerít, csak szelíd hangján kérlel, de szabad akaratot biztosított minden embernek, nem akarta, hogy Őt imádó bábok legyenek, akik nem maguk döntik majd el, mit szeretnének - ragaszkodnak-e ehhez a földi nyomorult élethez, vagy választják az örök életet, melyért annyit kell tenni, hogy elismerjük, hogy Jézus Krisztus megváltó ereje nélkül semmik vagyunk, hogy öröklött bűneink miatt meghalnánk, ha Ő nem váltott volna meg minket a Golgotán kereszthalálával, és naponta, ahogy Ő is írja, felvesszük a keresztünket és követjük Őt. Napi kapcsolatban maradunk Vele, megismerjük Őt, mert meg lehet ismerni, mégpedig a Szentírás olvasása által, és hirdetjük másoknak is az evangélium jó hírát, hogy: VAN REMÉNY.
2013. márc. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es ,igen ebben en is hiszek, marmint az orok eletben.Koszonom a valaszt :)


Az elozoeknek meg : Nem ilyen dolgokat almodtam vele , hogy verekedek vagy mitudom en ,amik az almokba szoktak lenni , hanem normalisan beszelgettem vele...

2013. márc. 3. 09:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!