Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűn, ha azért imádkozom...

Bűn, ha azért imádkozom Istenhez, hogy minél előbb meghaljak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Feladatod van, amit ki akarsz kerülni. És az élet ajándék is, amit nem fogadsz el.
2013. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Tedd meg, kérlek.
2013. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Bűn bizony.
2013. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Én is imádkoztam már ezért.
2013. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem, hogy bűn lenne, max, időpocsékolás. Ha nincs még itt az ideje, úgysem teljesíti a kívánságod. Helyette inkább imádkozz másokért.
2013. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az élet nagyon értékes....Egy csodálatos ajándék!Mindent megteszünk az életünk megóvásáért. Az Isten által megígért jövőbeli élet sokkal több, mint csupán küzdelem az életben maradásért rideg és kellemetlen körülmények között. Istennek az a szándéka, hogy megszabadít a jelenlegi fájdalomtól és hiábavalóságtól, hogy ’szilárdan megragadhassuk a valódi életet’, melyet eredetileg szánt az emberiségnek! :) :)
2013. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél meghalni?:(
2013. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én nem ezt a szót használnám, hogy bűn.


A kérdésedből azt vontam le, hogy nem ismered a teremtőt.

Ha ismernéd akkor nem kérnél ilyet, s némely okokat az előttem szólók elmondták.

ezen felül, Ő az élők Istene nem a halottaké. A halál nem csak az emberek ellensége, de a teremtő sem örül neki, hogy ezt választotta Ádám,


Képzeld a helyébe magad.

Valakinek aki bajban van segíteni szeretnél, S ez a barátod arra kér, hogy Úgy legyél a segítségére, hogy a lehető legrosszabbat teszed, ráadásul te sem örülnél annak hogy ilyesmit tegyél, még ha Ő szeretné is.


Nem hallgat meg ilyen imákat, mert ellenkezik a szeretetével.

Persze azt jó lenne tudni, mi az ami ezt kiváltotta belőled, mert Jól tudom, hogy sokan egy betegség, vagy csalódás miatt kérnének ilyet, mert egyébként eszükbe sem jutna.

2013. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Velem is előfordul, hogy erre gondolok, de ilyenkor eszembe jut az egyik mottóm:


Róm 14,7-8

„Mert közülünk senki sem él önmagának, és senki sem hal önmagának:

Mert ha élünk, az Úrnak élünk; ha meghalunk, az Úrnak halunk meg. Azért akár éljünk, akár haljunk, az Úréi vagyunk.”


Nincs jogod megölni magad, míg emberhez méltó életre van reményed, azaz van lakásod, élelmed, ruhád. S esetleg pár ember körülötted, akiket negatívan befolyásolna a tetted.


A napi túlélésre kell beállítódni ilyenkor. Egyik napot a másik után végigcsinálni, s ezt sikerélményként megélni. A kötelességeidet megtenni.

2013. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem bűn, de betegségre utal.

Egy kissé depressziós lehetsz, kezeltetned kell magad.

2013. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!