Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Volt olyan, hogy valamilyen...

Volt olyan, hogy valamilyen paráználkodást gyóntál meg, és azt érezted, hogy a pap szexuálisan beindult?

Figyelt kérdés
pl. rákérdezett, hogy részletesen meséld el, vagy ilyesmi.
2013. jan. 3. 16:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
52%
a papok csak kis ministráns fiúkra indulnak be ahogy azt aközelmúlt számtalan eseménye bizonyitja
2013. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Rám kiskoromba sem izgult egy kis pap sem. És nem azért, mert olyan ronda vagyok. A környezetemben senkire sem izgultak, ez csak a média mocskolódása.

Sőt, egyik ismerősöm azt is meggyónta egyszer, hogy mutogatott. (csúnyát pl. kabd be-t a kezével). Persze ő csak anyit mondott a papnak, hogy mutogatott.

A pap meg meglepődve kérdezte tőle, hogy mit :D

Már nem emlékszem, hogy megmutatta-e a papnak a kabd be mutatást vagy csak mondta, hogy csúnyát. De senki nem molesztálta.

2013. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jobban mondva így mondta, hogy:

"mutogattam".

2013. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Vannak pedofil papok is, de szerencsére a legtöbb nem az.


engem most nem ez érdekelne, hanem az, hogy volt-e valakinek olyan élménye, amit a kérdésben írtam.


de akár nem gyónás kapcsán is, érződött-e, hogy a pap fantáziája, vágya beindult a szexre?

2013. jan. 3. 16:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Volt olyan ismerősöm aki papnak készült, és első éves volt az egyetemen és raajtakapott két pap tanoncot hogy egymáson feküdtek és.... és mondták hogy ez csak egy gyakorlat:D:D:D
2013. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jézusom, dehogy... Ez eléggé beteges.
2013. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Velem mindig ez történt.
2013. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sosem történt ilyen. De tény, hogy sokszor visszakérdeznek, hogy ontosan hogyan történt, de éreztem, hogy ez csak a tisztánlátás végett van.
2013. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
miből érzed?
2013. jan. 5. 19:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Sosem gyónok mivel nem érzem azt hogy bármiylen tettem bűn lenne. Régebben egyszer kétszer előforult de akkor nagyon rosszul éreztem magam hogy oylan miatt gyónok ami nem is bűn szóval ennyit erről. A papok meg simán beindulhatnak elvégre nem házsodhatnak. :D Persze nem mindegyik. A "paráználkodás" meg csak rád tartozik. Akkor és azzal k.rsz akivel akarsz.
2013. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!