Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A napokban mutattak ismerőseim...

A napokban mutattak ismerőseim nekem videókat, ami felkeltette érdeklődésem, az illuminátusok iránt, ez ügyben gyűjtök anyagot? Mi a véleményetek az illuminátusokról? Mit tudtok róluk?

Figyelt kérdés
Léteznek? Jók vagy rosszak? Van anyagotok róluk amit megtudtok osztani?

#szabadkőműves #illumintátus
2012. dec. 17. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Az illuminátusokat azok az összeesküvés-gyártók találták ki, akik vagy nem voltak antiszemiuták, hogy mindent a zsidókrafogjanak, vagy akik úgy gondolták, csak túlságosan mainstream mindent a zsidókra fogni.
2012. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt az oldalt szoktam olvasni,szerintem,ha előröl elkezded átolvasgatni a híreket elég sok érdekes és elgondolkodtató dolgokra lehet rájönni: [link]
2012. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
William Cooper-t javaslom, valamint van még egy pár David Icke, bár ő szolgál rendkívül sok dezinformációval is.
2012. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) ...
2012. dec. 18. 12:05
 6/6 anonim válasza:
Jók! Sokan nem tudják de ők valójában jó célt szolgálnak.Ők a spirituális dolgokban hisznek és használják is azt.Ezért is tudják irányítani az egész földet!Igaz hogy rabszolgaként bánnak velünk de ez a feladatuk .Nem tudom miért mondják az emberek ,hogy nem léteznek ,annyi bizonyíték van rá hogy az már vicces!Én elég jól ismerem őket és nem kell utálni őket .Talán ők se szívesen csinálják! :)
2013. febr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!