Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak itt baptista fiatalok/v...

Vannak itt baptista fiatalok/v. Nem fiatalok? Mondjuk akikkel beszélgetni is lehetne?

Figyelt kérdés

Velem egykorúak azért h. Mennyire küzdenek azokkal a dolgokkal mint én meg h. Egyátalán beszélgessünk, ha nem egykorúak akkor h. Simán beszéljünk a vallásról


14/f

lelkészgyerek,



2012. aug. 27. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

14 évesen már lelkész vagy? Nem semmi teljesítmény, minden elsimerésem :P

Barátkozni szeretnél vagy kérdéseid vannak?

Mert szívesen válaszol bárki.

2012. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok lelkész hanem az apám :D

Am. Mind2...nem nagyon ismerek magamfajta fiatalokat...csak 5-6 évvel idősebbeket,persze velük is lehet beszélgetni mert tul. Képp fiatalok csak kicsit máshogy.Ezert nem nagyon tudom h. Gondolkodnak az en korombeli baptisták (főleg a lànyok de a fiúkat se nagyon)

Am. Most fogadtam el jezust nem reg :)


m.

2012. aug. 27. 23:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég sok baptista ismerősöm van, és szívesen beszélgetek velük a vallásukról, jó beszélgetések szoktak kialakulni köztünk. Bár egy röpke tíz évvel idősebb vagyok Nálad, de nagyon jól emlékszem arra, mi foglalkoztatott engem akkor, egészen fiatal hívőként. Anno refi voltam, immár 3 éve katolikus. Ha gondolod, nyugodtan írj privátban valami csevegős elérhetőséget, a vallások közti párbeszédekben is nagyon érdekes és jó dolgok szoktak előjönni. Sokat lehet tanulni egymástól.


24L

2012. aug. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én baptista vagyok 15f
2012. aug. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :)
2012. aug. 28. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!