Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » BAPTISTA BESZÉLGETŐ PARTNERT...

BAPTISTA BESZÉLGETŐ PARTNERT KERESEK! Az életem mély ponton van és nem tudom mit tegyek. Az öngyilkosságért pokolra jutok?

Figyelt kérdés
én is baptista vagyok, sőt egy lelkész lánya :/ Az életem mély ponton van és felmerült bennem az öngyilkosság is, de félek a pokoltól... segítsetek!
2012. máj. 30. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Muszáj, hogy a beszélgetőpartner Baptista legyen? Én Református vagyok, ha szeretnél beszélgetni, írj privátban.


Áldás, békesség!

Mihály

2012. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Miért kéne egyáltalán vallásosnak lennie a beszélgetőpartnernek? Ha társaságra vágysz, akkor ne ez alapján szortírozd az embereket, menj és ismerkedj, szerezz barátokat!
2012. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj?:(
2012. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Virág!


Szép neved van! Az az Ige jutott róla eszembe, hogy Jézus a megrepedt nádat nem töri el és a pislogó gyertyabelet nem oltja ki (Ésa 42:3). Ha Ő nem teszi meg ezt, akkor te miért tennéd? Ő helyre szeretné állítani az életedet. Tudod mi a Szentlélek gondolata felőled? Keresd ki a Bibliádból: Róm 8:6! Bár nem vagyon baptista, de bizonyos szempontból mégis az vagyok, hiszen én is felnőtt fejjel merítkeztem be. Ha gondolod, szívesen beszélgetek veled, küldj privátot.


Üdv.

2012. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Minden embernek vannak mélypontjai. Bár én sem vagyok baptista szívesen beszélgetek veled. Hiszem, hogy van megoldás a problémádra, bármi is legyen az!


Üdv. Péter

2012. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha apukád lelkész, hozzá lenne a legpraktikusabb fordulni, nem?

Rám is írhatsz ha szeretnél, baptista vagyok.

2012. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vidiripi


A másik kérdésednél már leírtam itt nem ismételném meg. Csak egy dolgot.

Mondd el a történetedet!


[link]

2012. máj. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én is Baptista vagyok. Szívesen beszélgetnék veled.
2012. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia en is baptista vagyok,de ugy gondolom,hogy nem az a lenyeg,hogy ki milyen vallasu hanem,hogy Jezus altal megvan e valtva vagy nincs,van e orok elete vagy nincs?Nem tudom,hogy mi az a problema ami miatt ilyen mely pontra kerultel,de azt tudom,hogy nincs olyan helyzet ahonnan ne lenne kiut,Isten ott van minden helyzetben,csak meg kell ot talalni,ezek azok a idoszakok amikor Isten probara teszi a hited,mert konnyu akkor bizni Istenben amikor minden rendben van az eletben,de amikor minden elsotetul korulotted na az igazi tesztje a hitednek,Isten megakar teged erisiteni,konyorogj Istenhez,ne csak ugy altalanos imakban,hanem konyorogj hozza,az ima az ami altal csodak tortenhetnek,es a ordog azt szeretne ha most nem imatkoznal,hanem helyette ongyilkossagi gonolatokat ebreszt benned es azt akarja,hogy elpusztisd magad,hogy orokre megkaphasson teged,de Isten nem ezt akarja,ha szeretned ird meg,hogy mi az oka,hogy ilyen helyzetbe kerultel,kuldok neked egy eneket ami engem mindig batorit amikor mely ponton vagyok,angolul van angol felirattal,de nagyon egyszeru a szoveg,hallgasd meg ha van ra idod,Isten Szent lelke szoljon hozzad altala. http://www.youtube.com/watch?v=-qnMXpO-Cno
2012. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Apukaddal mindenkepp probalj meg beszelni a problemadrol
2012. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!