Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent az, hogy "ne...

Mit jelent az, hogy "ne keltsétek fel a szerelemet amíg nem akarja"?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Pl. a meggondolatlan flörtölést... Ha nem akarok pl. lefeküdni egy pasival, akkor ne húzzam addig, amíg már nem biztos, hogy meg tud állni, mert akkor azért nem csak ő lesz a hibás, hogy nem tudott leállni.

Vagy ha nem vagyok biztos abban, hogy szeretem a másikat, akkor ne hitegessem, ne mondjam neki, hogy szeretem, mert ő meg hátha komolyan veszi.

2009. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
94%
lehet hogy hülyeséget fogok mondani de nekem édesanyám azt tanította! Hogy az szerelmet nem kell keresni mert úgy is megtalál!! tehát nem kell mindig azt nézni hogy milyen jó pasi, milyen jó nő! hanem hinni kell abban hogy meg fog találni aszerelem viszontaddig nem kell erőltetni "felébreszteni" amíg nem szeretsz valakit tiszta szívedből!!
2009. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Első válaszoló vagyok. Soha nem érdekelt a lepontozás, de most ezen a 0 %-on kicsit kiakadtam. Amit írtam, azt tanultam fősulin. Az a baj, hogy a jó választ sehol nem látom, márpedig ha valaki lepontoz, hogy szerinte ez ennyire haszontalan és butaság, amit írtam, akkor ő biztosan tudja a tökéletes választ, de itt nem látok ilyet. Szórakozásból lepontozni marhaság, ha nem tudod a jó választ, akkor honnan tudod, hogy az enyém nem jó, ha pedig tudod, akkor miért nem írod le?
2009. júl. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem nem arra gondolsz,hogy én pontoztalak le,mert nem.
2009. júl. 20. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam arra és nem is érdekel már, csak azon lettem mérges, hogyha valaki lepontoz, akkor miért nem írja le a szerinte tökéletes választ...
2009. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!