Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki az egészségügyi dolgozók,...

Ki az egészségügyi dolgozók, egészségügyi nővérek, ápolók védőszentje?

Figyelt kérdés

Ha lehet, olyanok válaszát várom, akik egyértelműen tudják a választ, nem pedig csak linkeket küldözgetni!

Nem szeretném hallani a "Google a barátod" szerű válaszokat, mert azzal már nem jutottam sokra!

Köszönöm!



2012. ápr. 10. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Dr House
2012. ápr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
El is felejtettem: humorzsákok kíméljenek!
2012. ápr. 10. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Én nem találok sehol a Bibliámban utalást arra, hogy lenne bármi hasonló, de ha te igen, akkor megmutatnád? De ha gondolod, találj ki egy tetszőleges nevet és onnantól kezdve hívd úgy, ha ez jó te a lelkednek. Az igazsághoz kb annyi köze lesz, mint ha a katolikus egyház mondaná, hogy így, meg így hívják.


Üdv.

2012. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rafael arkangyal.
2012. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

14.50

Nem tudsz véletlenül női szentet ebben a tárgykörben? Igazándiból arra lenne szükségem.

Köszönöm a válaszod!

2012. ápr. 10. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A betegápolók védőszentje Szent Kamill, az orvosoké Szent Rókus. Női szentet nem nagyon tudok. Csak Sienai Szent Katalinnál olvastam hasonlót.
2012. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:30


Annyira nem vagyok jártas ezekben, de az angyalok mindig is érdekeltek, ezért írtam Őt.

2012. ápr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hahó! Ma a kezembe került egy szentek lexikona, és ilyeneket találtam:


egészségügyi dolgozók: Porres Szt. Márton, Kláver Szt. Péter

fogorvosok: Szt. Apollónia

(gyógyfürdők: Keresztelő János)

kórházak: Lellis-e Szt. Kamill, Istenes Szt. János


a többi egészségügyi téma inkább kifejezett betegségekre ír, ill. véradókról. :)

2012. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hello .En Lukacs evangelistara gondoltam es a tobbi szentre akiket a tobbiek folsoroltak de leginkabb Istenes Szent Janos es Rafael arkangyal ok biztosan ,sajnos noirol nem tudok sajnalom hogy csak enyit tudtam segiteni . Tiszteletel Roland
2014. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!