Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Voltál már Sátán?

Voltál már Sátán?

Figyelt kérdés
a kérdés becsapós
2009. jún. 12. 20:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

15:11

nem unod már? -.-

2010. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

na,csitt és hullaszag én beszélek.


igen,ha A sátán akkor aza kis szarvacskás vörös izé,ki minek képzeli el,de egy darab névelőt nem látok itt,szóval ha elolvasod,akkor érted. már látom miért volt a kegyelem kettes :D


itt nincs vita,mert mindenkit elviszek Sátára!


Uff én beszéltem.

2010. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nyuszi megy az erdőben szomorú mert nincs pénze

találkozik a lomb-al mondja neki a lomb

-Miért vagy olyan szomorú?

-Nincs pénzem

-tessék én adok

-köszi mondta a nyúl

megy a nyúl tovább és találkozik a medvével

A medve megkérdezi hogy miért olyan vidám.

A nyuszi ezt mondja: -Képzeld nem volt pénzem és a lomb adott

-És mennyit adott? kérdezte a medve

-Nem tudom

-Hát biztos Száz ha lomb atta :D

2010. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
7%

"én csak szeretnék a sátán lenni


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2009-06-21 03:2"


Erre válaszoltam: A sátánnak lenni koránt sem akkora élmény, mint gondolod!


És mit kellene megunnom? Ha zavar, hogy valaki Istenről, a Bibliáról és Jézus Krisztusról beszél, nem kell belépni a vallás és a vallás kritika rovatba. Ha pedig belépsz, szenvedd el, hogy vannak akik ezt komolyan veszik. Nem kell, hogy egyet ért, azt se kérem, hogy toleráld, de ne csinálj úgy, mint ha pupu tevét látnál az északi sarkon, vagy jegesmedvét a sivatagban. Kettőnk közül nem én vagyok eltévedve az alkategóriában, hanem te. A Kultúra és közösség rovatban annyi más hely van még, ahova én nem írok. Ezt a kérdést például miért nem ott tette fel a kérdező? Ne érts félre, nem zavar ha jó pofizik, csak szenvedjétek el, hogy hogy itt nem csak ateisták válaszolnak. És becsméreld nyugodtan a hívőt, ha ez neked öröm, de azt nem te döntöd el, ki milyen ember. Én ezért nem véleményezlek téged. Mert lehet, ha nem itt és nem így találkoznánk, tök jól ellennénk. Akár hol dolgoztam eddig, ha hiszed ha nem, kollégának szerettek, szeretnek. Persze, ha a hit került szóba, mindig cikiztek ott is, de csak ha többen voltak. Valamiért szeretnek röhögni a hívőn. De ha négyszemközt beszéltem valakivel, megdöbbentem mindig, milyen őszinte mer lenni. Valahogy tudták, érezték, nem fogok visszaélni a helyzettel.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
30%
De nem Sátán a falu neve, hanem Sáta, így újra hazudtatok!
2010. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
88%

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:36


Én nem röhögnélek ki, de akár négyszemközt lennénk, akár nem, indítványoznék egy témaváltást. Mert te abban hiszel, amiben akarsz, de ez engem maximálisan nem érdekel és érint. Plusz ugye nem is jutnánk közös nevezőre a vallás kérdésében, fölösleges összetűzést meg minek erőltetni.


egy megrögzött ateista

2010. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
88%

"A Jézusba vetett hit reményt ad."


...De az evolúvió az igaz és a hasznosabb.

2010. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!