Eljut-e Istenhez?
Figyelt kérdés
Ha nem hangosan, csak magamban imádkozok, azt Isten meghallja?2012. márc. 14. 19:28
11/11 anonim ![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
válasza:
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
Vannak helyzetek mikor hirtelen és csendben tudunk csak imádkozni Istenhez.Például Nehémiás esete:Egyik alkalommal Artaxerxész perzsa király észrevette, hogy pohárnoka, Nehémiás szomorú. „Mit kívánsz?” – kérdezte a király. Nehémiás ’azonnal imádkozott az egek Istenéhez’. Imája, melyet nyilvánvalóan magában mondott el, nem lehetett hosszú. Isten mégis válaszolt rá, hiszen a király támogatta Nehémiást Jeruzsálem falainak az újjáépítésében (Nehémiás 2:1-8) Persze ez nem jelenti azt hogy Isten azonnal válaszolni fog az imánkra, de biztos hogy miként Nehémiás imája meghallgatásra került úgy a miénk is.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!