Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Buddhista templomban hogy van ez?

Buddhista templomban hogy van ez?

Figyelt kérdés
Buddhista templom bejáratánál ki van írva, hogy félfogadás ekkor és ekkor. Be kell előre jelentkezni, vagy csak úgy "az utcáról" be lehet sétálni? És ott várja bent vki a hívőket, mint a keresztény templomban a papok? És egyénileg elbeszélget velük? Vagy hogy működik ez?
2012. febr. 7. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Ez is csak bálványtemplom, akár a "keresztény"-nek nevezettek.
2012. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké, de ez nem válasz a kérdésemre. :)
2012. febr. 7. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért érdekel? Hajlongani akarsz a buddhaszobor előtt?
2012. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán, csak érdeklődni szeretnék valami iránt (nem vagyok vallásos), és nem tudom, hogy beállíthatok-e a félfogadási időben, illetve, hogy ott kit keressek, hogy készségesek-e, vagy nem vallásos lévén ferde szemmel néznek majd rám, mert nekem nincs ott keresni valóm.
2012. febr. 8. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobb, ha távol tartod magad minden ilyesmitől, hogy följegyezzenek téged is azok közé, akik távol tartják magukat ezektől!
2012. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg adott időpontban van szertartás, akkor bárki érdeklődő bemehet. Különben meg menj félfogadás idején, akkor valószínűleg beszélgetni lehet. Hol van ez a templom?
2012. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Örs vezér tértől kell menni HÉV-vel kifelé, Gödöllő felé. Azt nem tudom, hogy szertartás mikor van, csak ennyit láttam kiírva, hogy "félfogadás" ekkor és ekkor. Gondolom, akkor magyarul beszélnek. :))
2012. febr. 8. 18:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is gondolom. :) Sok sikert!
2012. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!