Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hiszel istenben? Ha igen...

Hiszel istenben? Ha igen akkor miért? Ha nem akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 20:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
25%

Segít.. mindig segített ha szükség volt rá?..



MAGADNAK SEGÍTETTÉL! hittél egy olyan dologban ami szerinted létezik..így volt ami erősítsen.. és így elérted amit akartál.. vagy épp összejött valami.



NEM HISZEK BENNE!

2009. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
56%

23:07-es:


Csúsztatsz, vagy legalábbis tévedsz. A "kerekség" ugyanis, amiről az általad idézett részben szó van, "lapos", kétdimenziós kerekség, nem térbeli, vagyis "gömbszerű". Nézd csak meg a latin verziót, ott is a "gyrum" szó szerepel, ami kört, gyűrűt jelent. Tehát pont hogy a Föld laposságáról esik ott szó. De ez ne zavarjon egyébként, csak érdekességként jegyeztem meg. :)


Plusz ajánlom figyelmedbe a Bírák könyve 19-ben olvasható kis történetet. Gyönyörű, tényleg. És még sokkal borzalmasabb dolgokkal is tele van az a könyv.

2009. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
59%
Igen hiszek Istenben,azért mert érzem a jelenlétét, érzem hogy vigyáz rám. És amúgy is rengeteg dolog utal a létezésére. Pl a csodák. Mária jelenések, szobrok könnyezése, én magam is láttam csodát. A környékünk egyik falujában egy egyszerű keresztből olaj kezdett el folyni a feszület azon részéből, ahol Jézuson annak idején sebeket ejtettek. Az olaj laboratóriumban kivizsgált, olyan szervecskéket tartalmaz, amit semmilyen más élő szervezet sejtje. Az olaj gyógyító erejű. A barétomnak baja volt a térdével, de elég súlyos, fenn állt a veszély, hogy néhány év múlva tolószékes lesz mert lekopott a porc, egy hétig kente a térdét az olajjal és visszanőlt a porc és most makk egészséges. Íme, be is bizonyítottam, hogy Isten létezik.
2010. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Én hiszek. Jobb hinni, mert ha nem hiszel és a végén kiderül, hogy van, akkor nagyot fogsz csalódni. :)
2011. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
hiszek , mert erzem h van es vigyaz rank :)
2011. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hiszek. Volt mikor nem hittem, ezért tudom, milyen az. Isten nélkül olyan mintha sivatagon járnál, ahol nincs egy korty víz, sem egy ember, akihez szólhatsz. Abszolut elhagyatottság. Istennel olyan, mint egy édes és biztonságos szobában, ahol ott az anyuka.
2011. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!