Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A pápa miért fél a haláltól...

A pápa miért fél a haláltól ha hívő?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a szuperoáncélos kocsikra stb.
2011. aug. 22. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Mert nem akarja elveszteni az egyház fölötti hatalmát, és a befolyását, ugyanis annak él.
2011. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ezt még az isten sem tudja!
2011. aug. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sághegyi Csaba ***** válasza:
100%
Talán azért ez a védekezés, mert senki sem szereti, ha valaki más dönt arról, hogy mikor haljon meg, így nyilván a pápa sem. Az előzőt egyszer lelőtték, de felépült. Aztán bement a merénylőhöz a börtönbe, és megbocsátott neki.
2011. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

- Én sosem hallottam tőle, hogy félne a haláltól, úgyhogy nem tudom, mire alapozod ezt a kérdést.

- "Gondolok itt a szuperpáncélos kocsikra stb." - áhá, szóval szerinted, ha valaki óvintézkedéseket tesz a saját biztonsága érdekében, akkor fél a haláltól. Ezek szerint egyetlen hívő embernek sem szabad bekapcsolnia a biztonsági övét az autóban, sőt légzsákos autót sem vehet, mert még a végén megvádolják, hogy nem elég erős a hite, fél a haláltól?! :) Megmosolyogtatóan buta feltételezés.


A pápa az átlagembernél nagyobb életveszélynek van kitéve, ha kimegy az utcára, ezért az átlagembernél komolyabb biztonsági óvintézkedéseket tesznek az érdekében. Ennyi.

Másrészt az is lehet, hogy utálja a páncélozott autókat, de muszáj abban furikáznia, mert ez a szabály. Egy miniszterelnök sem választhat, hogy nyilvános szereplései során kell-e neki a testőrség vagy nem. Legfeljebb megmondhatja, hogy hova ne kísérjék el. ;)

2011. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11:06-nál a pont
2011. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hívő,de összességében 11:06-tal egyet értek.mondjuk azt is meg kell jegyeznem,hogy a pápai megjelenésről,befolyásosságról,hatalomról eléggé lerí,hogy nem azt a fajta hatalmat képviselik,mint amit Jézus Krisztus képviselt,ezzel csak azt akarom mondani,hogy van némi különbség aközött,ahogyan Jézus hitt,és viszonyult a halálhoz,és aközött,ahogyan mások az ő nevében hisznek,és viszonyulnak a halálhoz.
2011. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!