Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egyetértetek ezzel? (több lent)

Egyetértetek ezzel? (több lent)

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék arra, hogy egyet értetek e ezzel itt:

[link]

Én tökéletesen egyetértek, de mások véleményére is kíváncsi vagyok


2011. aug. 9. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

"Összekutyulták"? Össze ám! Mint ahogy az is, aki a linkelt szöveget fogalmazta, tele van ostobasággal.


Ott kezdődik, hogy a háromságot NEM tanítja a Biblia. Hogy az ún. "kereszténység" nagyobbik része igen? Na és? Jézus sem azt mondta, hogy a széles és kényelmes út vezet a megmentéshez!

2011. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:) szerintem nagyon gyerekes ez a szöveg. én agnosztikus vagyok, de nem ezek az "érvek" szólnak emellett. és az az isten-szív dolog, meg nyilvánvaló képletesen értendő.. nem értem mit kell kötekedni.. ez az én véleményem.
2011. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki komolyan érdeklődik és utánanéz akkor rá is jöhet hogy ezekre a kérdésekre illetve látszólagos ellentmondásokra mi a válasz. De itt se komolyságról, se érdeklődésről nem beszélhetünk.
2011. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értek vele egyet, mert aki ezt írta, maga sem tudja, hogy mi ellen harcol. A kereszténység és a római katolikus vallás közé egyáltalán nem lehet egyenlőségjelet tenni, úgyhogy a felhozott dolgok fele rögtön ki is esik. A másik része pedig vagy alaptalan kötekedés, vagy teológiai és logikai alapon hibás. Tudnék válaszolni az illető minden felvetésére, de attól tartok, hogy őt nem nagyon érdekelné. :) Saulnak, a későbbi Pál apostolnak ennél sokkal komolyabb ellenvetései voltak a kereszténységgel szemben, mielőtt maga is keresztény lett. :)
2011. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tájékozatlanság, elvakultság, és a szövegértés teljes hiánya, ami megfigyelhető benne. Elég, ha csak logikusan végiggondoljuk, mikbe kötött bele, nem kell feltétlenül vallásosnak lennünk, egy egyszerű alapműveltség is elég, hogy rájöjjünk hibás - vagy szándékosan kiforgatott, így valótlanná váló - állításokra alapozott.
2011. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!