Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hiszek Istenben, és közben...

Hiszek Istenben, és közben egy fiúval járok. Ez tényleg oly nagy probléma?

Figyelt kérdés
19éves fiú vagyok. Hiszek Istenbe, és tudom, hoyg nem bűn az, ha egy fiút szeretek. Miért mondják sokan azt, hogy aki homoszexuális már nem is lehet hívő?
2011. jún. 11. 20:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne fogadd el, hogy ez egy normális állapot, mert nagyon nem az! Isten nem Ádámot és Bélát teremtett, hanem Ádámot és Évát. Istenben nagyon sokan hisznek, mégis sokan mennek közülük a pokolba. A pokolban rengeteg vallásos ember van!


Jó, ha tudod, hogy a homoszexualitás mögött démonok állnak! Ezeket a démonokat Jézus nevében ki lehet űzni, és utána egy normális életed, és családod lehet! De azt neked kell eldönteni, hogy akarod-e, hogy Isten helyreállítsa az életedet, senki se fogja rád kényszeríteni. A názáreti Jézus Krisztus meg tud téged szabadítani!


"Bizonyságul hívom ellenetek ma a mennyet és a földet, hogy az életet és a halált adtam előtökbe, az áldást és az átkot: válaszd azért az életet, hogy élhess mind te, mind a te magod [gyermeked!]" (5 Móz 30:19)


A tiéd a választás.


Üdv.

2011. jún. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A Szabadulást Jézusnál keresd. Ő meg tud szabadítani a homoszexualitás bűnéből.
2011. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!