Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Helytelen lenne ha az Istenhez...

Helytelen lenne ha az Istenhez folytatott esti imámba belefoglalnám a "Romantika angyalainak" megszólítását? Tőlük is szeretnék segítséget kérni!

Figyelt kérdés
Minden éjjel imádkozom, jóllehet nem vagyok megkeresztelve de nem is szeretnék, szerintem nem ettől lesz valaki hívő. Ilyenkor Istennek megköszönöm a napom, hogy vigyázott rám, jó napot kérek holnapra stb ... Hallottam a "Romantika angyalairól", akik a hit szerint azokat segítik meg akik meg szeretnék találni lelki társuk, vagy intimitásra vágynak, újjáéleszteni kapcsolatuk hevességét stb ... És azt hiszem, nagyon tetszenek nekem! :D Olvasgattam még róluk és úgy érzem, maximálisan tetszenek, ráadásul ők is angyalok, ők pedig a keresztény hitben létező személyek. (Akárcsak az őrangyalok) Kérdésem hát a következő! Szerintetek helytelen dolog lenne ha éjjelente Isten megszólítása után beszélnék a Romantika angyalaihoz is? Az ő segítségük is szeretném kérni!
2011. máj. 9. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz imádkozol, akihez csak akarsz, a lényeg az önzetlenség. :)
2011. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy helytelen, hanem infantilis. Ha Isten a "nagyfőnök", akkor miért a "beosztottakhoz" írnál kérvényt, mikor rögtön a nagyfőnöknél is megteheted?
2011. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teológiát végeztem,és a romantika angyalairól nem tanultunk :)Az emberek szeretik a vallás színesebbé tenni.

Mivel nem vagy megkeresztelve,és nem is gyakorlod a vallást,így ahhoz imádkozol,akihez akarsz.

De én azt mondom, hogy Isten Egy,ha Tőle kérsz valami hasonló dolgot,az is bőven elég.

2011. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenhez imádkozz. Mi az hogy romantika angyalai????
2011. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Naja, mondjuk jogos, ennyi erővel miért nem imádkozol a fogpiszkálók koboldjaihoz?


Hány éves vagy amúgy? Mert azért az sem mindegy.

2011. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy helytelen. Vagy Istent Imádod igazságban vagy inkább ne keverd a Szentet a nem szentel.

Vagy az angyalaidhoz imádkozol ami eggyértelműen utálatos Isten előtt, vagy Öt imádod. -Ezt neked kell eldönteni.

De ne felejsd el hogy azok az angyalok becsaphatnak téged , de Isten szent és igaz és Ö nem fog becsapni soha! Ö meghallgat és válaszol neked ha hittel kéred. Ö a leges leges legjobb személy a világon.

2011. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
(folytatás) !!!! !!!!!
2011. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az őrangyalod segítségét kérd, félő hogy ezek a romantika angyalai még ha léteznek is esetleg a rossz csapatban vannak.

Szerintem lehet az angyalokhoz is beszélni, ilyenkor Isten továbbítja az üzenetet.

Vagy imádkozhatsz Istenhez is azért hogy növelje a szeretetedet. Ezzel is hasonló eredményt érhetsz el.

2011. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!