Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek a nemrég a...

Mi a véleményetek a nemrég a Napisza. A felkerült Utolsó idők jelei című előadássorozatról és annak készítőjéről?

Figyelt kérdés
Egyébként, ha jól látom egy elvetemült Hitgyülis, ez már valószínűleg mindent elárul.
2011. ápr. 4. 09:42
 1/10 A kérdező kommentje:
vagyis Napiszarra, csak nem akartam konkrétan kiírni, de csak megteszem, mert látom a kérdés elsőre értelmezhetetlen lehet egyeseknek.
2011. ápr. 4. 09:43
 2/10 anonim válasza:
Nyomorék..
2011. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát így ránérzésre se üti meg az IQ-ja az átlagot, ez elég szépen átszik a beszédstílusából, meg úgy az egész előadásmódjából...
2011. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Belinkelnétek?
2011. ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 4. 10:38
 6/10 Strigi ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar, mert nincs benne semmi, ami arra utalna, hogy engem bántani kell. Abban bízik, hogy majd Krisztus eltűntet engem, de mivel ez nem igaz, békében élhetek. Néhány szélsőjobbos kampányfilm jobban felzaklat. Ez legalább magának hülye.
2011. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudjátok az a szörnyű az egészben, hogy maga a téma, amit próbált,még ha a maga szerencsétlen módján is, kifejteni egész érdekes és megérdemelné azt, hogy egy értelmes és színvonalas előadó beszéljen róla, nem pedig összefüggéstelenül, hasból vett adatokkal dobálózva, artikulációs hibákkal teletűzdelve, adja el valaki, azt el érvén, hogy csak mosolyogjanak, szánakozzanak, és röhögjenek rajta az emberek. Ezt éri el a Hit Gyülekezete, ahol Sándor se a retorika nagymestere, amint látok és hallok belőle, mikor odakapcsolok. Olvastam is egy hozzászólást ott, mondván a vallás a nép ópiuma, és hát ilyenkor én is csak egyet tudok érteni ezzel a szemlélettel, ha ilyen életképtelen egyedeket látok.
2011. ápr. 4. 11:12
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem árad a békesség a beszédéből.

Nagyon sok benne a gyűlölet és harag. Sajnos nem tudtam sokáig hallgatni.

Amúgy sok mindenben igaza van, de ezt már mások is elmondták és ki tudja milyen régóta ilyen a világ, amilyen. Az utólsó időket nem tudjuk, a Bibliában is benne van. Úgy jön el mint Noé idején, az emberek ettek, ittak, házasodtak, szaporodtak...


Amúgy Németh Sándor szerintem nagyon jól beszél.

2011. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Kedves kérdező, ha érdekesnek találod a témát csak az előadás móddal van bajod, javaslom járj jobban utána! megéri, ki tudja meddig lehet ezt megtenni...:S
2011. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez a gyerek primitív. az első 19 másodpercben annyi nyelvtani hibát hallottam, hogy inkább végig se nézem ezt a zagyvaságot..
2011. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!