Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen külső jelei voltak/vann...

Milyen külső jelei voltak/vannak annak, hogy valaki Depeche Mode-s?

Figyelt kérdés
Az a fém M amiben egy D volt, a haj meg ilyesmi érdekel engem.
2009. júl. 7. 04:11
 1/4 anonim válasza:
Régen a depesesek feketében jártak,hogy kovessék az egyuttes oltozkodését.Még most is gyakran látok olyanokat,az ismeroseim kozott is van ilyen(pl.én :D).A kituzok is népszeruek,vagy csak egyszeruen az,hogy mennyire értékeled a mai popzenét.
2009. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nagy depeses voltam, 1987-ben szerettem meg.

Először mi kezdtük el felnyírni a hajunkat, a tanárok teljesen kiakadtak, nem láttak még ilyet.

Amiben különböztünk: felnyírt haj, fekete cuccok, bőrkabát, Martens cipő, kereszt nyaklánc.

Lányoknál: tépett felnyírt haj, fekete körömlakk, fekete gyűrű, nyakláncok, fekete cucc

Manapság ezek már nem annyira extrák, de akkoriban polgárpukkasztó és extra volt. Jó volt :)

2009. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A mode-osok még mindig feketében járnak... [link] na jó ez cikk vicceskedik is :-)
2013. márc. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még fiatal vagyok, szóval a régi kultuszt csak anya históriás énekeiből tudom. :D De az bizti, hogy még ma is mennek ezek a dolgok, pl bakancs, fekete cuccok, ja, meg hogy legalább van 1 kereszted... :) 14 leszek az idén, módos vagyok nagyon, és én is igy nézek ki. Vörös, tupirozott haj, fekete körömlakk, keresztek... Meg az ENJOY feliratú pólók... Az még most is megy! :D
2013. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!