Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik kérdeznek, és akik...

Akik kérdeznek, és akik válaszolnak, k. b. hány százalékuk olvassa, vagy tanulmányozza a Bibliát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
sterintem úgy 20
2011. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
z
2011. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
-t
2011. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem, úgyhogy kb. 99% potenciálisan igen!
2011. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én naponta,mélyre ások az igében,szerintem egy keresztény legfontosabb,időtöltése ez.
2011. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Csak remélni tudom, hogy azért ha nem is állandóan azt bújják, de néhanapján azért kézbe veszik, és bele-bele olvasgatnak.


Nekem kifejezetten célom itt a Fórumon, hogy felkeltsem az érdeklődést a Biblia iránt, ezért sokszor nem írom ki a pontos idézeteket, illetve azt, hogy pontosan honnan vannak, hátha ez is segít abban, hogy valaki utánaolvasson. A Biblia a világ legcsodálatosabb könyve, kimeríthetetlen tárháza az Isten ismeretének, minden nap és minden újraolvasással tud újat mondani és nyújtani. Hát ha még valaki előveszi a héber, arám, vagy éppen görög szöveget, és úgy tanulmányozza, fantasztikus mélységek és szépségek tárulhatnak fel benne.


Üdv. Péter

2011. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel néha olyanokat olvasok, h csak na, szerintem még 20%uk se! EZ ELÉG SIRALMAS, H ILYENEK OSZTJÁK ITT AZ ÉSZT!!
2011. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is majd mindennap,bár van, hogy csak hallgatni van időm. Online biblia. Viszont mindennap látogatok keresztény oldalakat ahol filmek, prédikációk, tanítások találhatók.

Ezeket azért szeretem jobban, mert sajnos ha olvasni kezdek, kb 15 perc alatt bealszom akármin.

2011. febr. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Deddy66 válasza:
..érződik az ismeret hiánya és hogy csak kívűlről ismerik a Bibliát,nem belűlről...:D
2011. febr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!