Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Komolyan ennyire utál a párom...

Komolyan ennyire utál a párom apja?

Figyelt kérdés
Nem tudom felfogni, hogy mit nem lehet azon megérteni, hogy én nem akarok soha hitgyülekezetes lenni. Ezért apóson elmondott mindenfélének, csak ezért. Én meguntam és beszóltam neki, hogy a fia felesége vagyok már (igazából még csak a menyasszonya vagyok), azóta ide sem jön, hála istennek. Nem bírom elviselni. Anyósommal jó a kapcsolatunk. Ja és hogy anyósomék elváltak.
2009. febr. 10. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:
87%

örülj neki, hogy nem látod :S legalább nem kell hallgatni a térítő szöveget


az én (szerencsére már ex) apósom rohadt kis k*rvának nevezett, amiért az engedélye nélkül egy buli után ott aludtam náluk a fiával annak régi szobájában - pf


vannak ilyen emberek, akiknek csak az a jó, amit ők csinálnak és egyáltalán nem érdekli őket más érzése vagy véleménye - nem kell foglalkozni vele, szerintem ne idegesítsd magad rajta

2009. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!