Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mért ír az a vallás témakörben...

Mért ír az a vallás témakörben, és olvasgatja (ugye ugye. ), aki nem hisz Istenben? Mért?

Figyelt kérdés
Feltűnési viszketegség? Bátor név nélkül, névvel nem az és kiéli magát? Bemagyarázza magának, hogy jót röhög itt másokon? Unatkozik ezek szerint... Mégis miért ír, mi vezérli? Mi az oka?
2011. jan. 29. 14:41
1 2
 1/13 hollófernyiges ***** válasza:
61%
Miért ítél meg másokat ismeretlenül az, akinek a bálványa is megmondta hogy ne ítélj hogy ne ítéltessél? :)
2011. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Cory Rose ***** válasza:
64%

Én azért szoktam néha, mert alapból nem kategóriánként olvasom az oldalt, hanem a főoldalt szoktam főleg, és van hogy benézek 1-1 vallásos kérdésbe is, mivel a főoldal alapján ugye nem derül ki hogy az vallás..

Most az előbb mondjuk pont nem válaszoltam egy ilyen kérdésre.. de van hogy néha nagyon bosszant a vallásosok butasága.

2011. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

pont ezt a kérdést akartam feltenni csak ebben az órában már tettem fel.

Olyan idegesítő, h van egy vallási kérdés akkor mindig át kell rágnom magam az ateisták hülyeségein...

2011. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

Ha olyan emberekkel veszed körül magad, akikkel mindenben egyetértesz, akkor az élet dögunalmas lesz.

Gondolkodó embernek szüksége van az ellenvéleményekre, az érvek ütköztetésére. Ez a fejlődés kulcsa.

A kérdezőnek nagyobb szüksége van a nem hívőkre, mint gondolná. Nélkülük nem érezhetné, hogy ő milyen jó ember is valójában. Mindig kell a viszonyítási pont.

Egyébként akinek a hite szilárd alapokon nyugszik, azt nem érinti negatívan az ellenvélemény.


Az ateista nem az ellenséged, hanem a testvéred. Bánj hát vele ehhez méltó módon. Ámen.

2011. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerinted nem adhat hasznos választ az, aki ismeri a témát, de nem hisz benne?

Na jó, nyilván nem azokra érted, akik egyébként korrekt választ adnak.


Egyébként a nevemet is megmondhatom (a felhasználónevem sem rejtem el, amint láthatod), de nem mennél sokra vele, mert megyénként legalább 50 ember büszkélkedhet ezzel a névvel.


Általában ilyene egy fórum.

2011. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, így vagyok vele én is, egy csomó "álokoskodó" kommentet át kell futni néha, mire találunk értelmes hozzászólokat.


"Álokoskodó": lásd első kommentelő. mi? Kérdéseket írtam..

2011. jan. 29. 15:12
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves nemhívők! Hol mondtam én, hogy ne írjanak? Pont a kérdés is a nem hívők írására buzdít, vagy nem így látod? Hisz őket kérdezem. Pusztán kérdés, hogy miért?
2011. jan. 29. 15:14
 8/13 Niggagirl ***** válasza:
75%

Szerintem "kedves" kérdező te rám gondolsz. Nem név nélkül írkálok amint látod sőtt az email címem is elérhető. De ha neked ez nem elég megadom a címemet is:)

Igen ateista vagyok és nem szégyenlem sőtt büszke vagyok rá:))) Nehogy azt gondold hogy a forumozók 99%-a hívő mert a kérdésedből ez jön le. Amint látod a válaszolók többsége sem hívő:) Vagy ti egy zárt közösség vagytok akkor szerintem hozz létre egy hívő gyakorikérdések.hut!!!

Én is csak úgy mazsolázgatok a kérdések között ha ez neked nem tetszik menj a sóhivatalba!:))) ÁMEN

2011. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hogy egy fórum hozzászólói hány százalékban hívő, mit sem árul el az emberekről. Csak véletlen mintavételekből lehet statisztikailag kezelhető becsléseket adni.


(Attól, hogy kollégáim nagy része is ódzkodik Istentől, még nem ölig szűk környezetünkből közvetkeztetéseket levonni..)


Nem egy kutatásban részt vettem magam is. A zemberek 90-95% hisz felsőbbrendű hatalom létezésében. Elved szerint tehát elképzelhető, hogy a nemhívők tipikusan a fórumozók? No és akkor az vajon miért lehet?

2011. jan. 29. 15:24
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha te tényleg hiszel Istenben,akkor miért zavar,hogy nem hívők is írnak ide,és olvassák? pont,hogy örülnöd kéne,hogy hátha megtérnek;-)
2011. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!