Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Geszti Péter zsidó? Nem vitát...

Geszti Péter zsidó? Nem vitát akarok szítani

Figyelt kérdés

Nem provokáló kérdés, nem szeretnék vitát, csak hallottam erről...

Bár mostanság mindenkire ráragasztják, de van valóságalapja??


2010. dec. 30. 01:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A Márta néni a Geszti anyja, a Boros-Bochkor duó is meghívta a műsorába dumálni a rádióba, a Bumerángba.

A kis Kabos meg Kabos László, de én csak moncsicsibácsinak hívom. :D

[link]

Mert a nagy Kabos az meg aki a hagymát is hagymával eszi (ha jól tudom):

[link]


Amúgy a származása biztos, hogy az, de hogy "tipikusan" az-e, azt mindenkinek magának kell eldöntenie. Én azt sem tudom ez mit jelent. :D

2010. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
50%
Feltehetted volna másképp is a kérdést,és meg is kapod a választ!Hogyan lehetett egy ilyen tehetségtelen ember ennyire sikeres?
2011. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
de még mennyire az!!!a nevéből meg az arcából ítélve más nem lehet!!!!
2011. dec. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
16%
kit érdekel a származása?
2012. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jobboldali emberek ha indítják támadó beszédjüket mindig a médiát hozzák fel...A médiaszereplők közül állítólagos zsidóként Gesztit mindig a 4.nek említik...én azért foglalkozom a zsidókérdéssel, mert ezzel, akiben van gyűlölet és szervezkedik, általában felfedi sötét szándékát, elkezd csöpőgni a fogán magától a kígyóméreg én meg nézem, megjegyzem őket...
2012. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
39%
Eddig én sem gondoltam volna, de most hogy öregszem én is meg ő is ,egyre gyanúsabbnak tűnt, mert ugye a zsidó egy faj ami magával hordozza a mentalitást, és a mindenáron érvényesülni akarást, még ha igazából semmi tehetsége vagy rátermettsége nincs az embernek (most nem róla,csak úgy általában vélekedtem a zsidókról) és az is érdekes, hogy valamiért csak a zsidók húzzák hosszú időkig az élvonalban, ez az életcéljuk,más keresztények pl valamiért egy idő után eltűnnek a süllyesztőben, de a zsidók még akkor is ott vannak amikor már rég nem kíváncsi rájuk senki... ez a nagy összetartásuk eredménye és az is hogy más mellettük labdába sem tud rúgni, mert nem hagyják érvényesülni,csak a saját fajukat, és még csodálkoznak azon hogy valamiért,úgy az egész világ nem szimpatizál a dolgaikkal...
2012. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!