Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kik e világ bolondjai? Miről...

Kik e világ bolondjai? Miről beszélt Pál? 1korintusz 46-13

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
azok, akik bálványimádók és nem tisztelik az Urat!
2010. dec. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
I. Kor. 46???
2010. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
jehováról, egyértelmű
2010. dec. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
bocs, 4:6-13-ig. azt nem hiszem, hogy Jehováról beszélne.
2010. dec. 18. 15:07
 5/14 anonim ***** válasza:
pedig elhiheted
2010. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
gondolom azokról akikben ugyanannyi szeretet van mint Jézusban volt,és ezért furcsán néznek rájuk az emberek.
2010. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én is így gondolom, de vajon napjainkban kiket néznek bolondnak, a világ látványosságának? kedves válaszoló: Jehova a biblia szerint az egy igaz Isten. szerinted Ő bolond?
2010. dec. 19. 17:08
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez az az Ige, ami miatt érdemes megnézni a K-Pax c. filmet. (Prot a tipikus világ bolondja. Senki nem hisz neki, még akkor sem, ha hatvanszor bebizonyítja azt, hogy ő az, aki.)

Mondok egy világ bolondját: Noé. Mindenki bolondnak nézte, hogy a legnagyobb szárazság közepette egy hatalmas bárkát épít, ráadásul nem is két hét alatt, hanem több éve ment rá. De mégiscsak ő élte túl az özönvize.

Ma a keresztyének a világ bolondjai. Miért? Mert nem az evilági értékeket keresik, hirdetik. A világ azt mondja: gyűjts pénzt, vagyont, de a Rotschild, aki nagy pénzt és vagyont gyűjtött, azt kérte, hogy úgy temessék el, hogy a koporsóból kilógjon az üres keze, mutatván: nem vihet magával semmit. A világ bolondjai vagyunk, mert másban hiszünk, mint a világ.

2010. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem jehova a Biblia szerint az egy igaz Isten
2010. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"akikben ugyanannyi szeretet van mint Jézusban volt,és ezért furcsán néznek rájuk az emberek."akik ezek közé az emberek közé tartoznak,teljesen mindegy,hogy hisznek-e Jehovában,vagy sem,nem ettól lesz Jézushoz hasonló szeretet egy emberben.

Én nem vagyok se keresztény,se Jehova tanúja,csak olvastam a Bibliát,tehát azt sem tudom,Jehova bolond volt-e vagy sem,ezt csak a tanúi tudhatják,hiszen ők hisznek benne.

18:20

2010. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!