Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kihez lehet fordulni, ha...

Kihez lehet fordulni, ha megszállt az Ördög, van erre valamilyen hatóság, hogy megy hivatalosan az ördögűzés? Varázsige van erre? Bármi.

Figyelt kérdés
Ez most komoly,kérlek ne vicceljetek. A pápa segíthet?
2010. dec. 15. 16:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
ez a nyers fordítása xdxdxdxd:Én egy őrült ribanc az indonéz származású a fejét egy dicsőséges rohanás úgy értem, azt akarom mondani, hogy ez nagyobb sperma hiánya ellenére nem a dicsőség, mert nagyon sok ember, aki az úgynevezett fallosz a koronázatlan királynője szopni, hogy azt hiszem, kvázi, hogy én jobban csinálják az én anyám. Ön a királyné hideg, nem emlékszem már, én ajánlom a végbél csak mindig.
2010. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Hamar lelőtted a poént:D De az nagyobb poén hogy mennyire félrefordít visszafelé:D Eredetileg így hangzik:

"Én egy elmebeteg indonéz származású k*rva vagyok akinek fejébe szállt a dicső vagyis akarom mondani irdatlan sok ondó, bár dicsőségből sincs hiány hiszen annyian szólítottak a fallosz szopás koronázatlan királynőjének hogy szinte már el is hiszem hogy jobban csinálom az anyámnál. Királynő vagy király, nem is emlékszem már, mindig csak a végbelemet kínálom."


Komoly lett volna ha ezt felolvassa:D

2010. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
hát komolyan mondom ettől az ördöng nem hogy eltávozott volna,de elment volna ,többször is ..análisan XDXD
2010. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Kérlek ne vicceljetek!!
2010. dec. 15. 20:22
 15/25 anonim ***** válasza:
????????
2010. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
két hete nem alszok és rémeket látok
2010. dec. 16. 11:47
 17/25 anonim ***** válasza:
insomania, vagy hogy hívják. Mégiscsak elmegyógyintézet lesz belőle.
2010. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
17:25-ös tanácsát fogadd meg!
2010. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
csináltál előtte valami megidézést,vagy ilyesmit?
2010. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Jézus is űzött démonokat! Ha a Károli fordítást nézed, ott ördög-ként fordítja. pl.:


Márk Evangéliuma:16:17 Azokat pedig, akik hisznek, ilyen jelek követik: az én nevemben ördögöket űznek; új nyelveken szólnak.


Lukács Evangéliuma:11:20 Ha pedig Isten ujjával űzöm ki az ördögöket, kétség nélkül elérkezett hozzátok az Isten országa.


Máté Evangéliuma:10:8 Betegeket gyógyítsatok, poklosokat tisztítsatok, halottakat támasszatok, ördögöket űzzetek. Ingyen vettétek, ingyen adjátok.



Jézust is megvádolták, hogy az ördeög segítségével teszi ezt:

Máté Evangéliuma:9:34 A farizeusok pedig ezt mondják vala: Az ördögök fejedelme által űzi ki az ördögöket.


A pünkösdi-karizmatikus egyház nem ítéli el a démonűzést. Nincs rá vers, mondóka stb, hanem Isten ujja:

Máté Evangéliuma:12:28 Ha pedig én (JÉZUS) Istennek Lelke által űzöm ki az ördögöket, akkor kétség nélkül elérkezett hozzátok az Isten országa.


ŐK SEGÍTENEK! MENJ EL EGY ISTENTISZTELETRE ÉS ELMONDANAK MINDENT IGÉKKEL ALÁTÁMASZTVA!

2010. dec. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!