Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők, ti mióta vagytok hívők?

Hívők, ti mióta vagytok hívők?

Figyelt kérdés
Mióta hisztek Istenben?
tegnapelőtt 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nos, én az ellenkezőjét tudom elmondani. Vallásos családba születtem bele. Egészen első áldozóig eljutottam. Volt rózsafüzérem, ima könyvem, minden ami kell. Aztán jöttek a tragédiák. Család, ismerősök. Kivétel nélkül mindenkiért imádkoztam. Nem lettem meghallgatva. Aztán ahogy felnőttem és vissza gondoltam erre rájöttem, hogy az egész egy humbug és azóta is ateistának vallom magamat.
tegnap 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Gyerekként hittem benne, aztán tízen évesen agnosztikus lettem, de mivel nem ismertem a kifejezést ezért ateistának gondoltam magam, majd a húszas éveim első felében újra elkezdtem hinni.
tegnap 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
56%
Sosem tudtam hinni, egyszerűen csak elfogadtam, majd megértettem valamikor a harmincas éveimben.
tegnap 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
2002 óta, akkor ragadott meg Jézus szeretete és Ő vezetett el az Atyához.
tegnap 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
34 éve élek keresztény életet.
tegnap 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hívőket kérdeztem, és hogy mióta hisz, olyan írjon, aki az.
tegnap 12:07
 7/8 Potyondi Gergely ***** válasza:
Én 2018 januárjában lettem nagyon hívő.
tegnap 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudatos hívő 30 éves korom óta azaz 12 éve. Hit= bizalom Istenben minden körülmények között. Természetesen keresztény kontextusban értve.
tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!