Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A külső az elsődleges szempont...

A külső az elsődleges szempont vallásos lányoknál is?

Figyelt kérdés
párválasztásnál
ma 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Van szemük nekik is, ha erre gondolsz. Tehát igen, akik nem vakok, azok először szemmel érzékelik a másikat többnyire (bár a mai, online világban...) akkor is, ha vallásosak.


Ha meg úgy érted, hogy "elsődleges", hogy a legfontosabb: a nem vallásos lányoknál sem a külső a legfontosabb, legalábbis egy bizonyos értelmi szint fölött.

ma 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
A nem-vallásos lányoknál SEM elsödleges szempont, ezt csak a lúzerek hiszik.
ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
79%
Mindenki azt nézi először, tekintve, hogy a személyiség és a belső értékek nincsenek a homlokunkra írva..Az, hogy ez döntő jelentőséggel bír-e, már változó és embere válogatja.
ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
14%

Nem kell izgulni, náluk sem a méret számít, csak jó nagy legyen!

Bár lehet, hogy ez nem mindig derül ki az első találkozásnál.

ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Jégszív ***** válasza:
66%
Kicsit komolyabban! A csajok "nőből" vannak, a pasik "férfiból", nincs mese! Vallástól függetlenül (egy-két hülye szekta kivételével) ugyanolyan szemmel nézik egymást, mint a nem vallásosak, de ne örülj! "A szerelem vak..."
ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Milyen szempontból elsődleges? Azt veszik észre először? Igen, nyilván. Az bír a legnagyobb jelentőséggel? Általában közel sem.

És ez ugyanigy van vallásos és nem vallásos lányoknál is, maximum a felszínes embereknél nem.

ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Én férfi vagyok, nálam is a külső az elsődleges szempont. Az ember lelke "kiíródik" a testére.
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Bár nem vagyok lány, de nálam az összkép számít, mert hiába vonzó külsőre valaki, ha belül rothadó és toxikus. Szerintem nincs olyan értelmes ember, aki csak külső alapján választana (persze sok ilyen van, csak ők nem tartoznak az értelmes kategóriába).

S ez nem is annyira vallásos/ nem vallásos kérdés, nem lehet minden erre egyszerűsíteni. A különbség az lehet, hogy egy vallásos ember szintén vallásos, hívő párt keres magának.


#7

Az látszik, hogy belül förtelmes vagy, nem szeretném látni, hogy külsőre hogy nézel ki, nem vágyok rémálmokra.

ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
A kisugarzas a fontos,hogy a kulso es a belso osszhangban legyen egymassal.Az apoltsag fontos,hogy tiszta ruha legyen rajta es betartsa az alapveto higieniat,a fogai rendbe legyenek.Ne jarjon foltos vagy szakadt ruhaban.Fontos az igenyesseg az hogy van par kilo felesleg valakin vagy nem olyan jokepu mint pl.Alain Delon fiatal koraban nem szamit.A kisugarzas a fontos,az vonzova tud tenni valakit
ma 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mint az aláírásomból majd láthatod, nem vagyok nő, de neked, mint kérdezőnek el kell mondanom valamit. A férfiaknak általában jobban számít a külső is egy nőben, a nőknek pedig általában kevésbé számít a külső egy férfiban. Ha van is sok olyan nő, akiknek sokat számít a külső, nagyon sok nő van, akiknek nem, vagy nem nagyon számít. Ezért nem jó ötlet a külsődre fogni, ha nincs sikered a párkapcsolatok terén. Fiatal koromban én is azt hittem, hogy mivel átlagos, nem vonzó kinézetű vagyok, emiatt nem találok párt magamnak. Ezért többé-kevésbé fel is adtam a próbálkozást, azt gondolva, hogy a nők emiatt nem érdeklődnek irántam. Amire meg rájöttem, hogy bizony sok jellembeli hiányosságom is van, és amire azokon is dolgoztam, bizony már elég idős lettem, és kinőttem abból a korból, amikor a legtöbb ember házasodik.

Ezért azt tudom ajánlani neked, hogy ne foglalkozz a saját külsőddel, hanem azokban a jellembeli dolgokban fejlődj, ami szükséges ahhoz, hogy megbízható, jó férj és jó apa legyél. Akkor majd találsz magadnak párt, ha a házasság és nem az egyedülállóság számodra Isten ajándéka. Szerintem a nők külsejével se foglalkozz túlságosan, mert ezt a hibát si elkövettem én magam, inkább jobb, ha sokakkal barátkozol, mert a külső nem sokat fog érni abban, hogy a házasságod boldog legyen. És nem is hiszem, hogy egy testileg túlságosan vonzó nő a legjobb házastárs, mert ez könnyen bűnbe vihet egy férfit a szexben, amiről ezt írja a Biblia: "Az az Isten akarata, hogy megszentelődjetek: hogy tartózkodjatok a paráznaságtól, hogy tanuljon meg mindenki szentségben és tisztaságban élni feleségével, nem a kívánság szenvedélyével, mint a pogányok, akik nem ismerik Istent". (1Tessz 4:3-5) Tehát a legjobb házastárs testileg az, aki nem gerjeszt fel az emberben erős szexuális vágyakat. Mert ha egy férfi az önző szenvedélyei kiélésének vágyával közeledik a feleségéhez, az rombolja a partnert lelkileg és a rombolja a házasságot is. Szóval a szépség terén a kevesebb a több és a kezelhetőbb.

üdv, a javuló Stefán

ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!