Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Katolikusok! Ismertek imát...

Katolikusok! Ismertek imát szpesöl papokért?

Figyelt kérdés

Természetesen az összes papra tisztelettel nézek viszont van egy aki felé kifejezetten óriás szeretetem van Ő keresztelt.

Eddig képen láttam milyen aranyos volt meg a kereszteles pillanatára emlekeztem viszont amikor legutóbb voltam miséjén bevillant a saját szemszögemből az emlékkép hogy cipelt a keresztelőn.

Mai napig nagyon aranyos velem és ennek nagyon örülök.

Zavarni nem merem így általában itthon imadkozok értette általában saját szavasat vagy népszerűbb imákat de erdekel szpesöl papokért letezik ima?

Köszönöm szépen!



#katolikus #pap #ima #Papbáciiiiiiiii #Szpesöl
aug. 28. 02:23
 1/3 anonim válasza:
28%
Szörp rájz mi gatyánk
aug. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Mondj el neki egy Miatyánkot speciálba.
aug. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ha tudsz angolul, ird be a keresobe, hogy "prayer for a specific priest", es forditsd le magyarra, ha gondolod

en talaltam igy, de altalaban a papokert nagyon sok van

ezenkivul irhatsz neki egy koszono kartyat, es azt atadhatod neki mise utan egy boritekban. ezzel nem fogod zavarni, o biztos nagyon orulne neki es azt elteheti emlekbe

aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!