Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kiállhat-e egy keresztény...

Kiállhat-e egy keresztény ember Ukrajna mellett?

Figyelt kérdés

Bűn-e ha egy keresztény elítéli Putyin népírtását és Ukrajna lerohanását.A jelenlegi kormányunk szerint ugye igen és az olyan ember aki kiáll Ukrajna szuverenitása mellett az háborúpárti.

De kérdem én: bűn-e az önvédelem?

Istennek az tetszene ha az ukránok meghunyászkodnának a diktátor Putyinnak?Szerintem nem.



aug. 25. 08:44
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

27

Neki ez a szokása. Ír mindenféle értelmetlenséget majd ha erre felhívják a figyelmét akkor kijelenti, hogy a másik az ostoba és ezért inkább abba hagyja a vitát. Elég sunyi módszer arra amikor látja, hogy értelmetlen dolgokat hordott össze de ne aggódj. Majd később egy másik kérdésnél megint elkezdi ezeket a hazugságokat terjeszteni.

aug. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 KZitus ***** válasza:
8%

Szia

A kérdésed, már elnézést, ott veszíti el a fonalat, hogy kereszténységre hivatkozol, és ebben a háborúban, egy keresztény felekezeten belül, ölik egymást az emberek. Mi köze ehhez Krisztusnak? Ő azt mondja minden nemzetiségű embernek: „Arról fogja tudni mindenki, hogy az én tanítványaim vagytok, ha szeretet van köztetek” János 13:34, 35

Krisztus tanítványainak ez az azonosító jele.

aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
89%

"A kérdésed, már elnézést, ott veszíti el a fonalat, hogy kereszténységre hivatkozol, és ebben a háborúban, egy keresztény felekezeten belül, ölik egymást az emberek."

Már miért tennék? Nem az ortodox felekezet robbantotta ki a háborút, még ha az orosz pátriárka asszisztál is hozzá. Nem is a hitük miatt ölik egymást. Mi ez a buta érvelés?

aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!