Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi értelme kereszténynek...

Mi értelme kereszténynek lenni ha nem imádkozom, és képmutató vagyok? Pont ezért tagadtam meg a vallást, mert úgyis a Pokolba fogok kerülni!

Figyelt kérdés
aug. 6. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ezek alapján te nem vagy keresztény, legfeljebb annak vallod magad adott szituációban. De amúgy semmi, a kereszténység a képmutatást elítéli.
aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én azért tagadtam meg, mert az imádkozás unalmasnak tűnt, és nem hittem eléggé.
aug. 6. 16:42
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

2

Ha megtapasztalod azt, hogy Jézus él, akkor megtapasztalod azt is, hogy az Élet egyáltalán nem unalmas.... túl csordul Benne az Öröm.

aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

2

Kedves Kérdező.

Ha beszélgetsz egy nagyon jó barátoddal, akkor az is unalmas?

Mondjuk megértelek, mert sokan nem úgy beszélgetnek Istennel, mint egy jó baráttal, hanem egy betanult szöveget ismételgetnek, mint ha Istennek erre szüksége volna, vagy Isten egy elvont személy nem érti mit szeretnénk vele megbeszélni.

Tedd tartalmasabbá az imáidat, és mond el a saját szavaiddal az érzéseidet, kéréseidet, adj hálát, vagy mondj köszönetet, a jó dolgokért.

Az sem ártana, ha a hitedet a Bibliára alapozva erősítenéd, és kapcsolatot tartanál Isten népével.

(Héberek 10:24, 25) 24 Ezenkívül figyeljünk egymásra, hogy szeretetre és jótettekre ösztönözzük egymást, 25 és ne hanyagoljuk el az összejöveteleinket, mint szokásuk némelyeknek, hanem bátorítsuk egymást, éspedig annál inkább, minél inkább közeledni látjátok azt a napot.

aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Akkor te nem vagy hívő. Más meg az, és nem akar pokolra kerülni.
aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha unalmas, és nem bírtál imádkozni, szerinted a pokolban könnyebb lesz?
aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
De nem kell félned, mivel elég egy cseppnyi hit, és már nem kerülsz oda, akármilyen szar is voltál.Ezt mondja a Biblia.
aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
Nagy szemétség is lenne, ha másképp lenne. Igaz annyi benne az ellentmondás az egész Bibliában, hogy valószínű kamu az egész.
aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Irigy vagy a hîvőkre.

Azért foglalkozol ennyire erősen a témával, mert érzed, hogy kimaradtál valami pluszból, valami ajándékból, amit nem tudsz megfejteni.


Különben nem foglalkoztatna olyan erősen, hogy per kijelented, hogy nincs, és ki is posztolod.


Az utolsó pillanatban az ateista marxista is papot kér és Istent szólítja.

aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!