Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van olyan könyv, ami konkrétan...

Van olyan könyv, ami konkrétan megtanít élni?

Figyelt kérdés

Ugye nagyon sokan tesznek fel mindenféle kérdést az emberi élettel kapcsolatban,

különböző konkrét problémákban. De ha lenne egy könyv ami konkrétan megtanít élni,

mint ember, akkor nem lenne ekkora fejetlenség..


Én nem vagyok semmilyen vallás gyakorlója. De ugye a vallások gyakorlatilag erre

lennének kitalálva. Hogy megtanítsanak valahogyan élni.


Ti mit gondoltok?



júl. 31. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Igen! Az egész emberiséget oktatja a Teremtő, a Biblia által!

Van egy közlési csatorna amelyen keresztül napjainkra érvényes, bölcs útmutásról gondoskodik!

A jövőben pedig egészen másképp lesz, a Királysága által!

júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dicsőség az Úrnak! Alleluja 🙏
júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Biblia Isteni gondolatok tárháza. Igazság szerint főként Krisztus követőinek lett írva.

Amíg nem dönt Jézus követése mellet az ember nem is értheti a benne írtakat teljes egészében. A Szent Szellem által kapnak kinyilatkoztatást a Krisztus befogadók, hívők.


Addig is a tíz parancsolat egy nagyon jó mérőzsinór.

Szerintem a 2 parancsolat is követhető, ha nem is mindig.


Jézus viszont betölti ezeket a parancsolatokat a Benne hívőkben, akik befogadták Őt a szívőkbe.

júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel a Biblia annak a Valakinek a szava, aki az életet létrehozta, ezért megtalálható benne az élethez szükséges használati útmutató.


Tanácsot az élet minden területére: házasságra, gyermeknevelésre, a munkához való viszonyuláshoz, a pénz beosztásra, másokkal való bánásmódhoz, a tanulással vagy az egészséggel kapcsolatosan is.

júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!