Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A bálványimádás egy formája...

A bálványimádás egy formája az, hogy a keresztényeket ennyire érzékenyen érinti, ha egy festményt élőben reprodukálnak?

Figyelt kérdés

júl. 30. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Egy igazi keresztény csak legyint rá.
júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Ha az olimpiai megnyitóra gondolsz, az nem egy festmény élőben történő reprodukálása volt, hanem nettó kereszténygyalázó provokáció.

Ne írjátok, hogy nem sértette a keresztények érzékenységét! Én döntöm el, mi sérti az én érzékenységem.

júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Keresztény vagyok, engem nem sértett, én furán beöltözött görög isteneket nem néztem se Jézusnak, se apostolainak. Elég fura, hogy sokan annak nézték.
júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2: sérted az érzékenységemet.


Ja, nem.


Ja, mégis.


Még nem döntöttem el...

júl. 30. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem, egy csomó ilyen performansz van, hogy egy festményt élő szereplőkkel bemutatnak. Rembrandt Éjjeli őrjáratát láttam így, nagyon kreatív volt.

Ha az olimpiamegnyitóra gondolsz, ott semmilyen festmény reprodukálás nem volt. Készült egy fotó, ahol akár Leonardo Utolsó Vacsoráját is bele lehetett látni, de én élőben néztem és ha nincs úgy fotózva, akkor semmi ilyesmi nem volt. Kezdve azzal, hogy az utolsó vacsorához 13-an kellenek, itt meg vagy 20-an voltak.

Nem olimpiára volt való ez a majomkodás, de ettől még nem kell mindenhova keresztényüldözést vizionálni.

júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
#4 Tudomásul veszem, ha valaki azt mondja, hogy túl érzékeny vagyok, vagy túldimenzionálok valamit. Még igaza is lehet. De ez egy dolog, és más, amikor valaki jobban tudja mint én, hogy mi sérti az érzékenységem, vagy jobban ismeri az ízlésem mint én. #2 vagyok
aug. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6


Pontosan mi volt az ami annyira sértette az érzékenységedet? Mi volt az ami gyalázta a kereszténységet szerinted?

aug. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!