Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A "jobb", "vallásosabb"...

A "jobb", "vallásosabb" helyeken megforduló emberektől túl nagy elvárás, hogy ne kezdjenek el "cseszegetni"? Én érzem baleknak magam, ha türelmes vagyok velük, ha élből kontrázok, akkor meg bunkónak érzem magam.

Figyelt kérdés
Voltam egy helyen rövid ideig, ahol valaki elkezdte a cseszegetést, de rögtön megvédtek, nagyon jó érzés volt. (Helyváltoztatás, elfoglaltságok miatt nem tudok most róluk.)

júl. 26. 09:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
cseszegetés kb. ua., mint beszólás.
júl. 27. 09:08
 12/19 kürtőskalácska ***** válasza:

Jó oké már valamennyire értem hogy mit szeretnél hallani úgyhogy úgy válaszolok másképp megsértődsz.


Igen sajnos túl nagy elvárás hisz ha te egy helyen találkozol egy berögzültebb társasággal akkor az egész világon ugyan-olyan bunkó kötöszködő emberek lesznek még amúgy is az összes valásos ember nem hallgat meg semmilyen érvet csak folyton mondja saját nézőpontját amit te ugye nem csinálsz te sosem ismétled az érved és mindig alaposan megindoklod.

Így jó lesz?

júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12 :D te már bemutatkoztál.
júl. 27. 09:23
 14/19 kürtőskalácska ***** válasza:
Te is álítottál egy bizonyítványt
júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Aki csámcsogni jött, az hiába :D
júl. 27. 11:07
 16/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, a válasz ez, igen te érzed magad baleknak, ha türelmes vagy, Igen te érzed magad bunkónak ha kontrázol, igen túl nagy elvárás tőlük elvárni.


Maradt még kérdés benned?

júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16 ilyen bunkóval szemben nem érzem magam bunkónak :D nem sikerült értelmezned
júl. 27. 17:59
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja akkor te vagy a bunkó nem más aki egyetért veled, csak egoista önigazolás miatt írtad ki, senkinek a vékeménye téged nem érdekel. Igen megérdemled a kioktatást.
júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ez uncsi, állandóan ez megy itt a gyik-on, amit itt művelsz. Köszi, már ilyenek miatt nem lesznek rossz érzéseim.
júl. 27. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!