Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A tudományos világ miért...

A tudományos világ miért provokálja a hívőket egy kancsal fogyatékos tekintetű neandervölgyi ábrázatú Jézussal?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 2. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Jézus valószínűleg sokkal jobban hasonlított a mai görögökhöz, mint a most azon a vidéken élő arab népekhez.
júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

Én nem gondolom,hogy általában a "tudományos világ" provokál a fenti hipotézissel, hanem néhány-magát felmagasztaló- istentelen teszi ezt.


A tudomány sosem istentelen!


A tudós ember kérdéseket fogalmaz meg a környező világgal,és istennel,vagy Istennel kapcsolatban s nem axiómákat.

júl. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Jégszív ***** válasza:
20%

#7.

"hogy minél több embert bizonytalanítsanak el."

Te ezt annak látod, ezért nem teszek hányást a szemedre.😊

Én meg azt látom, hogy próbálja KITÁRNI a valóságot az ember szeme előtt, szemben a fanatizmussal és az úgynevezett "hitbeli meggyőződéssel"!


Mindenki számára!

Nem értettétek meg előző bejegyzésemet!? HÁT NEM MINDEGY SZÁMOTOKRA, hogy nézett ki a Messiás? Ti, akik "igéivel" keltek, éltek, esztek, isztok, alusztok, külsőségeken botránkoztok meg!? Minő szánalmas...

júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
36%
Pedig ez az ábrázolás sokkal valószínűbb, mint a klasszikusan elterjedt változat.
júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%

Jégszív.#13.


A tekintet, a szemek nézése sokat elárul az emberről.

A fenti arc messzebb van Jézus jellemétől,mint Makó Jeruzsálemtől.

júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Jégszív ***** válasza:
100%

#15.

ELFOGADOM, de könyörgöm, én nem erről beszélek! De próbáld már megérteni:

a rekonstrukciót (bizonyos protokollok alapján!) ANTROPOLÓGUS készítette, nem pedig Jézus kortárs tanítványa!

Amíg a hitemet gyakoroltam, legkevésbé sem az érdekelt, hogy nézett ki a Messiás. Felőlem akár irokéz frizurája, metrófogantyú alakú fülbevalója is lehetett volna. Az volt a lényeg, mit MONDOTT, és mit TETT.

júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!