Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Katolikusok! Hol tartjátok a...

Katolikusok! Hol tartjátok a rózsafüzért, úgy értem, hogy csuklóra lehet tenni, amikor nincs használatban vagy ez illetlenség lenne?

Figyelt kérdés

jún. 21. 07:17
 1/5 IstenGyermeke1 ***** válasza:
84%
Nyugodtan tedd a csuklódra. Esetleg zsebbe, táskába? Vallásszabadság van.
jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Simán csak nyakba akasztani, ahogy a legtöbben szokták?
jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sehol nem hordom, mert elég hamar elszakadna. Van külön doboza, abban tartom.
jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A nők általában táskában szokták, férfiaknál ritkábban látok, így nem tudom. Viszont nem ékszer és nem is javaslom akként használni.
jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Prókátor ***** válasza:
100%

Könnyen lehet beszerezni (vagy akár készíteni) hozzá megfelelő tartót. Van, amikor apró fém- fa- műanyag dobozkát használnak ehhez, de van, amikor különféle szövetekből készítenek hozzá apró zsákocskát.

Én az éjjeliszekrényemen tartom, amikor pedig magammal viszem, akkor pedig a zsebembe teszem. Nem egy isten az, hogy annyira óvatosan, félve nyúljon hozzá az ember, de azért vigyázok rá, hogy ne szakadjon el és ne sérüljön.

jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!