Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A zsidók most isten kegyelmébő...

A zsidók most isten kegyelméből irtják, üldözik a palesztinokat?

Figyelt kérdés
Ugye az ószövetségben is rengeteg népet irtottak (pl. kánaániták, edomiták, midianiták) és ezt isten parancsolta nekik hogy tisztítsák meg azt a földet mivel isten azt a földet csak is nekik igérte. Lehet hogy most is egy ilyen mentalitás lehet a háttérben? A keresztény országok (főleg a mélykeresztény USA) tömegével küldik nekik a fegyvereket, támogatást. Lehet hogy ők is a zsidók próféciáját akarják teljesíteni, mivel a bibliában van benne hogy isten márpedig a zsidóknak igérte azt a földet?

#cionizmus #Jeruzsálem #prófécia #népirtás #Harmadik szentély #Judeo-kereszténység
jún. 19. 12:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
0%

"Komolyan már eleve csak olyan hazugságok ismételgetésére telik, amiket eleve cáfoltam a korábbi kommentekben? Akkor várok, majd ha lesz egyszer végre olyan érved valamire, amit nem cáfolnak a történelmi tények."


Ennyi? Kifogytál a cionista zsidó hazugságokból?

jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
0%

"Az, hogy szegény ártatlan palesztinok között október 7 óta nőtt a hamasz támogatottsága végülis smafu."


Maga Netanyahu mondta hogy Izrael támogatta a Hamaszt és hogy ez milyen fontos.

jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:

"Ennyi? Kifogytál a cionista zsidó hazugságokból?"

Pont te voltál aki már mást sem tudott felmutatni, csak a már korábban cáfolt hazugságaid ismétlését...

jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
93%

"Maga Netanyahu mondta hogy Izrael támogatta a Hamaszt és hogy ez milyen fontos."


Mikor még kompromisszumkészek lettek volna a békére.

Azonban 2014 óta mindenki tudja, hogy a Hamasz nem ismeri el Izrael létét sem. Nos ezeknek van az ártatlan palesztinok között 85%-os támogatottsága.

jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:

De tessék, veled ellentétben én nem hazudoztam és a levegőbe beszéltem. Nem furcsa, hogy a történelem valahogy mindig ellentmond az antiszemita tévképzeteidnek?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ha jól néztem, nagyjából mindent megtalálsz benne amikkel cáfoltam a hazugságaidat. Jó olvasgatást!

jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
20%
Csakhogy ezt nem 2014-ben mondta Netanyahu hanem 2019-ben. Az ilyen iszlamista terrorszervezeteket Az USA hozta lére közösen Izraellel hogy rájuk hivatkozva megtámadhassák a muszlim országokat illetve hogy elfogadhatóbbá tegyék a palesztin népirtást. Ugye a zsidók azt hazudják hogy a palesztinok olyanok mint az ISIS és hogy ezek ellen harcolnak.
jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
0%
Ezek semmit nem cáfolnak meg. Nyilván végig sem olvastad.
jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
46%
Csak az összes hazugságod, és a törénelmi tények letagadását. Nyilván kínos, de hát így jár az, aki történelmi forrásokat sose vesz a kezébe, csak az antiszemita iszlamista propagandát nyeli gondolkodás nélkül, aztán nem érti hogy ha ezekkel megjelenik egy nyilvános fórumon, hogy a fenébe cáfolnak meg folyamatosan mindent, amit ő addig ténynek képzelt...
jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
63%
Aha, a palesztinok pedig Allah félkegyelméből indítanak folyton háborúkat, mi?
jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
32%
A palesztinok indítottak szerinted háborút? Egyáltalán hol látsz háborút? Amit Izrael művel az népirtás. Ezért áll Izrael népirtásért a hágai bíróság előtt. A cionisták persze behazudják hogy a zsidók csak áldozatok meg békét akarnak. Ez olyan mintha azt mondanád a nácik is békét akartak.
jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!