Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit gyülisek közűl szavazott...

Hit gyülisek közűl szavazott vki Magyar Péter pártjára?

Figyelt kérdés
Indoklásokat is szivesen olvasnék ha igen akkor is ha nem akkor is!!

jún. 12. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szavaztak, de Magyar kirohanása után kétlem, hogy a jövőben szavaznának
jún. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,

én hites vagyok.


Igen, vannak, akik Magyarra szavaztak, én magam is fontolgattam (nem szimpatikus, csak a kétharmadot letörését támogatom, de az eredmények alapján így is simán kétharmad lenne). Azok után viszont, ahogyan viselkedett az ATV-vel, nekem erős kétségeim vannak afelől, hogy ő komolyan vehető ember.

jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, én egy csomó volt hitgyülist ismerek (én is az vagyok) akik Magyarra szavaztak. De hogy a jelenleg oda járók közül van-e valaki aki rá szavazott, azt erősen kétlem
jún. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dehogynem,bizos van hitesek között még Dk-s is nem hiszem,hogy csak azért mert NS -nek a Fidesz a menő ezért minden hites bólogató Jancsi módjára fideszes lenne,sőt még akik környezetembe vannak hites ismerősök is sok van akik baloldaliak még most is s ráadásul a politikai nézet nehogy már üdvösségi kérdés legyen szerintem régen rossz lenne ha az lenne,s ha pl N S a fidesz alatt lett anyagilag áldott az az ő dolga,én pl nem lettem ezalatt áldott úgy gondolom több lehetőségem lenne más kormány vezetősége alatt jobban tudnék érvényesűlni úgyhogy miert ne szavazhatnék más kormányra szerintem meg más hites is miert ne szavazhatna más pártra ez minden embernek a magánügye kell,hogy legyen nem kell vallást meg a politikát összekeverni...én így gondolom!!
jún. 24. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó hogy TE így gondolod, de volt hitgyülisként mondom, hogy ott a többség sajnos nem így gondolkodik a politikáról meg az önálló véleményalkotásról.


A 3-as válaszoló

jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!