Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Én mint hívő szerintetek...

Én mint hívő szerintetek adjak bocsánatot nekik akiket próbáltam meggyőzni a kereszténységről, hogy igaz? Közeli kapcsolatok, család.

Figyelt kérdés
2023. okt. 11. 13:39
1 2
 11/15 KZitus ***** válasza:
46%

Szia

nem tudnád megfogadni Pál apostol tanácsát? „Legyetek az utánzóimmá, mint ahogy én is utánzója vagyok Krisztusnak” 1Korintusz 11:1

Tudtad, hogy Krisztus féltestvérei nem fogadták el Krisztus tanításait? Sőt egy alkalommal "...amikor a rokonai ezt meghallották, elmentek, hogy megfogják, mert ezt mondták: „Elment az esze.” Márk 3:21.

Krisztus semmi negatívat nem mondott róluk, várta és remélte a megtérésüket.

2023. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"s bocsásd meg a vétkeinket, amint mi is megbocsátottunk az ellenünk vétkezőknek. És ne vigy minket kísértésbe, hanem szabadíts meg a gonosztól. Ha megbocsátjátok az embereknek, amit vétettek ellenetek, mennyei Atyátok is megbocsát nektek. De ha nem bocsáttok meg az embereknek, Atyátok sem bocsátja meg bűneiteket." (Máté 6: 12-15)


Jézus válaszólt szerintem elég korrekten.


Üdv, Krisztián

2023. okt. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Most már nincsen bűntudatom, imádkoztam :)
2023. okt. 12. 06:39
 14/15 anonim ***** válasza:

Tökéletes hívő keresztény vagy kérdező.


Ha életed során bármi rosszat tesszel sose próbáld meg kijavítani, sose tegyél ilyenkor semmi csak imádkozz ...


Keresztény zsákutca.

2023. okt. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
2023. okt. 12. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!